PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517114}

Kieł

Kynodontas
7,1 44 895
ocen
7,1 10 1 44895
7,4 32
oceny krytyków
Kieł
powrót do forum filmu Kieł

Nie ma to jak zasiąść całą rodziną przed tv i nagle... "Kieł"...

ocenił(a) film na 9
olkuolku

No nie jest to "kino familijne", zdecydowanie :P Ja tam sprawdzam czego mniej więcej mogę się spodziewać, zanim zacznę coś oglądać :)

ocenił(a) film na 8
miss_obscene

Film o rodzicach, którzy chcą chronić dzieci przed złem. A w rzeczywistości poddają je wyrafinowanym torturom. Bawią się ich niewinnością. Nieświadomością otaczającego ich świata. Znajdują w tym jakąś perwersyjną przyjemność.
Ten film ma dużo głębsze przesłanie, niż to wygląda na pierwszy rzut oka. Bo może te nieświadome, śmieszne dzieci, to my? A ci rodzice, to jakiś złośliwy Demiurg, który stworzył świat i trzyma nas zamkniętych w edenie. I bawi Go nasza(ludzka) nieporadność.

użytkownik usunięty
olkuolku

dokładnie : D awkward.

ocenił(a) film na 8
olkuolku

Dlatego ktoś inteligentny wymyślił znaczki które widnieją na ekranie w rogu telewizora z których można wywnioskować do kogo kierowany jest film

OLIN1

wszyscy łapaliśmy się do odpowiedniej grupy wiekowej ;)

ocenił(a) film na 8
olkuolku

No to nie widzę problemu skoro każdy z widzów miał ponad 16 lat Nie jest to film familijny dla dzieci ale dla widzów powyżej szesnastego roku życia się nadaje ja sam oglądałem film w kinie z mamą i nie byłem ani ja ani ona zbytnio zgorszony

OLIN1

wyczuwam lekki bulwers... rzuciłam tą wypowiedź raczej z nutką humorystyczną, nie spodziewałam się, że wywoła taką dyskusję... a w zasadzie jakąkolwiek dyskusję :)

ocenił(a) film na 8
olkuolku

I nawet domyślam się, które sceny miałaś na myśli... Dlatego ja też nie zasiadłabym z rodziną (nawet w słusznym wieku ;) żeby oglądać rodzinnie ten film ;) A poważniej to jest to dla mnie film o tym, że są takie piekła, z których nie ma wyjścia. I sami sobie zgotowaliśmy ten los... w sensie ludzie.

olkuolku

Trafione w punkt... jeszcze mnie trzyma za gardło... znaczy od tygodnia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones