PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229550}

Kiedyś mnie znajdziesz

Then She Found Me
6,1 3 287
ocen
6,1 10 1 3287
Kiedyś mnie znajdziesz
powrót do forum filmu Kiedyś mnie znajdziesz

Bez żadnych rewelacji, a miejscami wręcz nudny!No i jeszcze Helen Hunt, która mogła sobie odpuścić granie 39 latki, bo - spójrzmy prawdzie w oczy - na taką nie wygląda... Mam dość filmów o matkach chorobliwie pragnących dziecka albo usiłujących przerwać ciąże. Naprawdę jest wiele innych, ciekawszych tematów. Swoją drogą to chore, aby działać przeciw naturze!

ocenił(a) film na 5
Markrykolsia

Zgadzam się całkowicie! Helen Hunt wyglada okropnie! Było w filmie pare dobrych momentów, ale generalnie film robi słabe wrażenie.

ocenił(a) film na 10
Markrykolsia

jak masz dosc filmów o matkach chorobliwie pragnacych dziecka to po co takie ogladasz??? chyba po to, zeby pózniej wku....c innych, dla mnie film bardzo dobry,a Helen rewelacyjna,nie kierujcie sie opiniami takich blaznów tylko sami obejrzyjcie film...

ocenił(a) film na 8
agnes77_fw

film bardzo dobry. Helen Hunt gra tu "zwyczajną" kobietę a nie wyfiokowaną paniusię prosto z salonu piękności, wygląda jak wiekszość kobiet.

ocenił(a) film na 5
Markrykolsia

zgadza sie polknelas ksiazki o naturze i wiesz co naturalne, co nie. ja tez powiem szczerze naczytalem sie teg bardzo duzo i wiem, ze wybrykiem natury sa glupie komentarze niby-doroslych dzieci. zaiste, istbnienie takich istot jest calkowicie sprzeczne z natura:) dlatego zastanawiam sie jakim cudem przezylas. zapewne to wina jakichs zamoznych rodzicow...i zapewne takze chorych i dzialajacych wbrew naturze, plodzac takie cus...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones