PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6735}

Kiedy Paryż wrze

Paris - When It Sizzles
6,9 3 409
ocen
6,9 10 1 3409
Kiedy Paryż wrze
powrót do forum filmu Kiedy Paryż wrze

na TVP1

ocenił(a) film na 6

Paryż kiedy wrze za tydzień w niedziele na tvp1 o 14. Uwaga pod bardzo przeinaczonym tytułem! Niech was to nie zmyli ;-)

użytkownik usunięty
cardigan

Tak właśnie się zastanawialam, czy z samochodu wyszła prawdziwa Marlena...
( nie dziwcie się, nie oglądałam z nią jeszcze żadnego filmu)

ocenił(a) film na 7

Też widziałem ten film pierwszy raz i byłem zaskoczony jak zobaczyłem Marlene Dietrich.

cardigan

Rzymskie wakacje z 07.10. były o niebo lepsze.Kiedy Paryż wrze przypomina mi współczesny film:Alex i Emma(jak ktoś słusznie w linkach na stronie z filmem porównał).Też mi się z nim skojarzył.Jest kilka sympatycznych scen,zwłaszcza w pierwszej połowie filmu,ale późniejsze już nie trzymają fasonu z pierwszej części.Dość dobrze zagrana rola przez Wiliama Holdena.Audrey Hepburn była w tym filmie miłym dodatkiem ale nie "rzuciła na kolana".Ale może się mylę...Nie ma to jak samemu obejrzeć ;)

Badr_Basim

Wg mnie Audrey byla jak zwykle genialna! Jej mimika, gesty... Mistrzowstwo swiata! Kocham te babke! ;)

dzieckorosemary

A co sie tyczy Marleny... Czy to naprawde byla ona...? Nie jestem do konca przekonana.

dzieckorosemary

Jej nazwisko jest w obsadzie, wiec chyba nie mam wyboru-musze uwierzyc :)

ocenił(a) film na 7
cardigan

William Holden grał rewelacyjnie, Audrey Hepburn jak zawsze trzymała poziom, zdecydowanie pierwsza połowa filmu bardziej mi się podobała, film warty obejrzenia chociaż nie jest to jakieś arcydzieło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones