PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9013}

Kiedy kobiety miały ogony

Quando le donne avevano la coda
5,5 431
ocen
5,5 10 1 431
Kiedy kobiety miały ogony
powrót do forum filmu Kiedy kobiety miały ogony

Hmm widziałem ten film przez przypadek w jakieś podrzędnej telewizji (polonia 1 czy cośtam) i musze stwierdzić że podobał mi się :) Takie lekkie nieambitne kino.

ocenił(a) film na 10
Ajchlontko

WSPOMINAM TEN FILM BAARDZO CZĘSTO,TAAAK LECIAŁ WŁASNIE NA POLONI -1 CZY JAKOS TAK PODOBNIE;)) BYŁ BOSKI !!!NIGDY WIECEJ NIE UDAŁO MI SIE WOGLADAĆ CZEGOŚ TAK SMIESZNEGO-SZUKAM KOGOŚ KTO MI PODPOWIE GDZIE MOGE TEN FILM ZDOBYC...POZDR.GOSKA

serce0

Ja go mam, priv.

ocenił(a) film na 7
Ajchlontko

mógłby ktoś podać jakiś link do torrenta do tego filmu?
nie mogę nigdzie znaleźć a wierzę że są jeszcze ludzie oglądający takie filmy :P

sarwe

ten film jest na emulach ale napisów i dabingu pl brak

ocenił(a) film na 10
robertorzech

Dziekuje za odzew,ale jeszcze gdybym miała konkretną strone gdzie jest ten film na emulach ...Proosze;)

ocenił(a) film na 8
serce0

Serduszko ty to chyba cały czas masz ten ogon.....

ocenił(a) film na 10
pawman

NO I PO CO KOZAKUJEEEEMY??NIE KAZDY JEST TAKIM ORŁEM WIDOCZNIE JAK TY..NIE ROZUMIESZ ZE KTOŚ MOZE SIE DOPIERO UCZYĆ KORZYSTAĆ ZE SKARBÓW JAKIE KRYJE KOMPUTER?TROCHE POKORY...A OGONEK TO RACZEJ TY MASZ ZŁOTKO TYLKO TROSZKE JAKIŚ MAŁY -JAK U MYSZKI;))))))

ocenił(a) film na 8
serce0

...............he he, mały ale wariat ;* :)

pawman

hahaha xD

serce0

Witam emule to nie to samo co torrenty. Najlepiej pobrać najnowszą wersje eMule v0.49c, zainstalować i jedziemy. Klikamy na Serwery, wybieramy serwer eDonkey i wciskamy Podłącz, póżniej klikamy na Kad i też Podłącz.W okienku Szukaj wpisujemy tytuł po włosku Quando le donne avevano la coda i klikamy na start, po kilku sek wyniki szukania powinny się wyświetlić wyniki pod warunkiem ze Serwer i Kad są podłączone. Daj znać jak poszło, życze powodzenia w pobieraniu.

ocenił(a) film na 10
robertorzech

WITAM
DZIEKUJE za wyczerpującą odp.napewno wykonam wszystko -krok po kroku;)))
Pozdrawiam

serce0

Witam druga część tego filmu była emitowana na Polonia 1, 25 grudnia to teraz może będą emitować pierwszą, oni lubią chyba powtarzać tylko kiedy? nie wiadomo. Jak by ktoś coś wiedział na ten temat to niech pisze. Czasami tu zaglądam bo też szukam tego filmu ale z polską ścieżką dzwiękową, po włosku nie to samo. Miałem ten film kiedyś na vhs ale mi zaginął, tłumaczenie było 1 klasa. Dlatego proszę o pomoc - przecież musimy sobie pomagać.

serce0

witam zobacz może to; http://tnttorrent.info/torrent/df04cfff67b16b869679c3e5a3d202f67ddeea7d.html
to może być lepsze od emula , bo to ma być z dubingem pl a na emulach wszystkie wersje były bez tłumaczenia.

ocenił(a) film na 10
robertorzech

SUUUPER!!DZIEKUJE PIEKNIE;)CZEKAM NA OSOBE KTÓRA MA MI POMÓC RUSZYC Z MIEJSCA;) JESZCZE RAZ DZIĘKUJE ZA CIERPLIWOŚĆ I CHĘĆ POMOCY-POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 6
serce0

udalo Ci sie sciagnac?

serce0

Warto też zobaczyć tą wersje http://allegro.pl/kiedy-kobiety-mialy-ogony-unikat-i1466347899.html [na dvd ] miłego oglądania Pozdrawiam

robertorzech

Ale przecież ten film jest w sieci i to łatwy do znalezienia. Nagranie jest z polskim lektorem, z kanału Polonia 1.

Axel

Wiec szanowny panie@Axel zapodaj linka do tego filmu bym mogl go sciagnac:) wdzieczny bede za pomoc;)

pozdro:)

GustGustaw85

nie bede dawał linków ale jest na ch omiku

Axel

dzieki:) grunt ze mam juz trop;)

ocenił(a) film na 5
GustGustaw85

kinoman tv ;]

snoop_dogg33

na kinomanie jest tak beznadziejna wersja, że szkoda psuć oczu

ocenił(a) film na 10
_Bunuel_

Kiedyś miałem obie części nagrane na kasetach niestety kiedy się pozbyłem magnetowidu to wszystkie kasety poszły do kosza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones