PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34366}

Kikujiro

Kikujirô no natsu
7,5 2 447
ocen
7,5 10 1 2447
Kikujiro
powrót do forum filmu Kikujiro

Świetny!

ocenił(a) film na 9

"Kikujiro" to chyba najbardziej nietypowy film w dorobku Kitano. Familijne kino drogi prawie całkowicie pozbawione elementów przemocy. Przez pierwsze 30 minut nie mogłem się przyzwyczaić do tego ? od początku było wiadomo, w jakim kierunku tym razem pójdzie reżyser ? ale później film wciągnął mnie całkowicie. Naprawdę cudowny film. Przepiękne zdjęcia, dobra muzyka, a przede wszystkim scenariusz (bardzo przystępny dla zwykłego widza) i aktorstwo pozwalają na dwie godziny przyjemnej rozrywki na wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 8
Mr_Myers

Czy świetny? Nie, raczej dobry, ale nie powala.
"Kids Return" był świetny, to jest najlepszy film Kitano, bez 2 zdań:)

ocenił(a) film na 9
Diallo

Dla mnie najlepszym filmem Kitano jest "Hana-bi". Bardzo oryginalne kino policyjne:)

ocenił(a) film na 9
Mr_Myers

Zgadzam się z przedmówcą najlepszy jego film to Hana-Bi oraz Brother.Aktualnie ściągam Kikujiro i powiem co o nim sądzę.

ocenił(a) film na 9
Riskbreaker1802

Piękna poezja ! Cacuś film - kilka momentów naprawdę bardzo śmiesznych.
Co mnie rozbawiło? Hehe łapanie stopa - puh! koło przebite :-) A auto... "Wiejemy" uśmiałem się jak nigdy.Również "pan ośmironica" i ich wspólne zabawy były naprawdę wesołe.Nie pozostaje mnie nic jak tylko polecić ten film bo jest naprawdę piękny (bez przemicy) te 2h spędziłem naprawdę w świetnym nastroju. 9/10

ocenił(a) film na 9
Riskbreaker1802

Masakra nawet nie wiem kiedy zleciały te 2 godzinki :d Super film, przyjmny , zabawny, wzruszający. 10/10.

A łysy i grubas, Ufo i osmiornica nie mogłem po protu <lol2>

ocenił(a) film na 9
Mr_Myers

Nie zapominajcie o przepięknym Kitano'wskim "Scene at the Sea". Kto nie widział, musi zobaczyć! :)

ocenił(a) film na 9
luow

Popieram!

Mr_Myers

nietypowy i świetny. Dawno się tak nie uśmiałem :D jestem jeszcze bardziej utwierdzony w przekonaniu, że Kitano to wielka postać.

ocenił(a) film na 9
Mr_Myers

Uwielbiam!!! A z tego co pamiętam zbierałam się do tego filmu całe dwa lata i nie mogłam pojąć czemu moja znajoma ciągle się dopytuje czy już obejrzałam. A obejrzałam jak już nic innego mi do oglądania nie zostało a z nudów prawie chodziłam po ścianach. Wtedy się zdziwiłam i zrozumiałam. Super pozytywny, wręcz rozbrajający film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones