PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10009174}

Kill Boksoon

Gil-bok-soon
6,1 1 760
ocen
6,1 10 1 1760
Kill Boksoon
powrót do forum filmu Kill Boksoon

Może być.

ocenił(a) film na 6

Byłem sceptycznie nastawiony, bo ostatnio koreańskie produkcje netflixa zaczęły obniżać jakość w porównaniu do tego co było kilka lat temu. Oprócz lesbijskiego wątku wciśniętego na siłę film jest w miarę przyzwoity. Postacie może nie są wybitnie ukształtowane. Mają jakiś kompas którym się kierują. Możemy w tej produkcji zobaczyć życiowe rozterki Mamy-Płatnej zabójczyni. Praca reżysera na plus. Sceny akcji całkiem,całkiem. Ścieżka dzwiękowa nie zapadła mi w pamięć. Film mogę polecić na odmóżdżenie :)

ocenił(a) film na 8
Smokens

Recka okej, ale nazywanie tego co było w filmie "wciśniętym na siłę wątkiem lesbijskim" znaczy tylko, że albo jesteś jakiś uprzedzony, albo homofob. To nie zajęło nawet minuty ekranowej, a było potrzebne, bo potrzeba było czegoś na ogół wstydliwego i ukrywanego by wyjaśnić pewne zachowanie drugoplanowej postaci.

ocenił(a) film na 3
kkzz23

Poza tym akurat w Korei bycie homoseksualistą wciąż jest chyba problematyczne, tym bardziej ma to fabularnie sens, że taki sekret dziewczyna chciałaby utrzymać w tajemnicy.

ocenił(a) film na 3
Smokens

Moim zdaniem film bardzo przeciętny, żeby nie powiedzieć, że słaby.
Pomysł z matką-płatną zabójczynią i całym tym zrzeszeniem firm świadczących takie usługi był niezły, w związku z czym i film zaczął się intrygująco, ale im dalej tym było gorzej. Fabularnie nudno, a to efekciarstwo(jak choćby te wszystkie slow motion tryskającej krwi w ostatniej walce) było w moim odczuciu wyjątkowo kiczowate.

Bardzo lubię południowokoreańskie produkcje, ale ten film to chyba najgorsze, co od nich widziałam.

ocenił(a) film na 7
Smokens

Lubię koreańskie thrillery ze względu na nieliniową fabułę. Jest w nich coś więcej, niż w obecnych amerykańskich. I w tym tytule nadal to odnalazłem. Ogólnie pozytywnie.

ocenił(a) film na 6
Smokens

Ten lesbijski wątek rzekomo wciśnięty na siłę jest czymś o wiele bardziej prawdopodobnym i realnym niż korporacja płatnych morderców rodem z Hitmana, której numerem jeden jest drobna kobiecina w pojedynkę rozpier****ąca grupę silnych chłopów. Jak i inne fabularne bzdury które były na ekranie. To akurat nie przeszkadza. Coś jak najbardziej prawdopodobnego i zwyczajnego - obraza majestatu.

Mehoweck

Rozluźnij poślady

Smokens

Wątek wciśnięty na siłę .......Jesteś upośledzony od urodzenia czy tylko robisz z siebie debilka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones