PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507916}

Castaway on the Moon

Kim-ssi-pyo-ryoo-gi
7,7 2 130
ocen
7,7 10 1 2130
Kim ssi pyo ryoo gi
powrót do forum filmu Kim-ssi-pyo-ryoo-gi

Kiedy on to powiedział przez telefon, to myślałem że padnę ze śmiechu. Dawno nie oglądałem tak przyjemnej komedii, ale to nie jest jedna z tych głupawych, które wysuszając śmiech.
To jest jedna z tych w których pojawia się szczery uśmiech, a niejednokrotnie śmiech. Ogólnie cały pomysł na fabułę, bardzo ciekawy i oryginalny, nie znalazł się on na jakimś zadupiu, tylko praktycznie w mieście.
Wymaga też wspomnieć o aspekcie który najczęściej w filmach jest psuty, czyli wątek miłosny, w tym filmie, był jeden z tych ciekawych i niekonwencjonalnych, taki wątek na który patrzy się z przyjemnością, jak się dalej rozwinie.
Ale chyba na największy plus zasługuje znakomita rola Jae-yeong Jeong, obejrzałem znaczną większość z nim filmów, ale to była moim zdaniem jedna z lepszych jego ról. Film jak najbardziej godny polecenia, ciekawa pozycja, różniąca się od większości filmów. Daje 8/10.

ocenił(a) film na 8
D3Mania

Fakt, film jest rewelacyjny. Przy pierwszym podejściu może umknąć sporo szczegółów.

Ja poległem przy dostawcy fasoli. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones