PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760082}

Your Name

Kimi no Na wa.
8,2 29 105
ocen
8,2 10 1 29105
7,1 8
ocen krytyków
Kimi no Na wa.
powrót do forum filmu Kimi no Na wa.

I od samego początku anime prezentuje poziom, którego spodziewałem się po obejrzeniu zwiastunów i przeczytaniu opisów. Bardzo przyjemna grafika, oprawa dźwiękowa też niczego sobie. Jednak sama końcówka niestety mnie zawiodła, ponieważ spodziewałem się po prostu czegoś więcej niż zostało to pokazane. Na sam koniec czułem, że czegoś jeszcze zabrakło, bym mógł ocenić to jako majstersztyk, na co na prawdę liczyłem po usłyszeniu o Kimi no Na wa. Co nie zmienia faktu że pozycja jak najbardziej 'You must watch' dla fanów anime z gatunku romansów. 9/10

ocenił(a) film na 7
envus

Ja również uważam że końcówka powinna być inna. Liczyłem że będzie na poziomie tej z "Angel Beats!", a niestety nie była. Co nie zmienia faktu że pierwsze półtorej godziny filmu było bardzo dobre. Dlatego 7/10.

envus

Film był dobry, ale rozśmieszyło mnie, że już pierwszego dnia nie zorientowali się że to inny rok - inne modele smartfonów, wiadomości w telewizji, prawdopodobnie muzyka ... :D

jaroslaw95

Mnie też dało to do myślenia i jeszcze jedno: zanim chłopak wykonał podróż nie było widoczne by mieli problemy z pamiętaniem swoich imion, a potem już tak. Takie to dla mnie naciągane :)

ocenił(a) film na 9
Magnolia1993

Wiesz... sama zamiana ciałami też była trochę naciągana... :D
Wszystko da się zrobić na potrzebny fabuły, może po prostu będąc w nieswoich ciałach byli tak tym faktem zszokowani, potem wkradła się może niewielka rutyna, że na telewizje nawet nie zwracali uwagę (szczególnie w jakieś wiosce). Ale fakt faktem, czyżby w Japonii na telefonach nie wyświetlała im się na głównym wyświetlaczu data...? :P

envus

No jakiś element fantastyczny musiał być inaczej filmu by nie było ;)

envus

toć oni korzystali z kalendarza w telefonie do planowanie swoich dni :D

jaroslaw95

Właśnie :D

jaroslaw95

Przecież była mowa o tym, że dość mgliście pamiętają "wizyty" w drugim ciele, tak więc mogli o czymś zapomnieć lub nie zwrócić na to uwagi. Dla mnie to i tak nie miało żadnego znaczenia.

ocenił(a) film na 9
Geralt85

za mało nakreślili czy zaakcentowali ten wątek, bo wszyscy myślą, że to wyglądało tak jak my to widzimy, a w przypadku głownych bohaterów to był jak sen na jawie... ciekawe czy ktokolwiek z nas próbuje w trakcie świadomego snu zapamiętać jakiś szczegół jak data czy godzina. Nawet gdy mocno się skupiam i próbuję sobie przypomnieć wszystko po przebudzeniu i tak o tym szybko zapominam... podobnie mieli i oni. Zresztą to jest animacja z gatunku fantasy na litość boską :) nie ogarniam czemu ludzie spłycają wszystko do gimbazjalnego myślenia: "to jest nierealne i nie mogłoby się wydarzyć".

Geralt85

Dla mnie też nie miało większego znaczenia i nie twierdzę że to coś złego, całość przyjemnie się oglądało i to najważniejsze - po prostu z naszego punktu widzenia wyglądało to trochę zabawnie ;)

ocenił(a) film na 9
envus

Też końcówka mnie delikatnie rozczarowała i czułem, że czegoś tam zabrakło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones