PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760082}

Your Name

Kimi no Na wa.
8,2 29 107
ocen
8,2 10 1 29107
7,1 8
ocen krytyków
Kimi no Na wa.
powrót do forum filmu Kimi no Na wa.

"Domu nad jeziorem", filmu który jest remakiem koreańskiego "Il Mare" z 2000 roku. Tam był motyw z listami, które główni bohaterowie sobie wysyłali, mimo że różnica między nimi wynosiła 2 lata. Mimo to w formie animowanej naprawdę dobrze się oglądało podobną historię. Prawdopodobnie najlepszy film animowany jaki powstał. Ale gdybym nie oglądał "Domu nad jeziorem" to pewnie bym się lepiej bawił.

ocenił(a) film na 9
Wojtini21

Może nie zgapiony ale podobny. Mi też skojarzył się od razu z tym filmem ;) A do tego zamiana ciał, która widzieliśmy również w niejednym filmie do tej pory.

Wojtini21

Też od razu miałam skojarzenie z "Dom nad jeziorem" więc coś w tym jest. Ale zamiana ciał chyba najlepsza jaką do tej pory widziałam w filmach. Plus krzyczałam na jednej z prawie końcowych scen gdzie dziewczyna się budzi a ja na: "dotknij się i powiedz, że to ty, że się udało"...

ocenił(a) film na 9
Wojtini21

Dla mnie skojarzyło się z pewną mangą, którą czytałam parę lat temu. Niestety nie pamiętam tytułu, była to manga jedno lub kilku-rozdziałowa. Bohaterowie w wieku szkolnym, zapewne także liceum, rozmawiali ze sobą w głowach poprzez wymyślone telefony komórkowe. Na koniec okazało się, że była między nimi różnica czasu, tylko w tym przypadku kilku godzinna.

ocenił(a) film na 9
suchetka

Kimi ni Shika Kikoenai

ocenił(a) film na 9
CottonCrush

Tak, to to, dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones