PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760082}

Your Name

Kimi no Na wa.
8,2 29 193
oceny
8,2 10 1 29193
7,1 9
ocen krytyków
Kimi no Na wa.
powrót do forum filmu Kimi no Na wa.

Nie wiem czy coś przeoczyłam czy może jest to błąd w fabule. Nie lubię takich niedociągnięć, a wydaje mi się mało prawdopodobne, że mając dostęp do telefonu i kalendarza (do którego codziennie wpisywali sobie notatki) nie zdali sobie sprawy jaki jest rok. Jeśli to moje niedopatrzenie to może jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić? Zastanawia mnie ten aspekt, bo wydaje się, ze nikomu nie rzuciło się to w oczy xD

ocenił(a) film na 6
olgaLG1

ten sam wątek założyłem. Też mnie to boli bo przez to cały film traci, ale jak widać wystarczą ładne obrazki i ckliwa historyjka i już pieją o arcydziele

Asz_Musialem

Dokładnie. Lubię fantasy/science-fiction, ale trzeba zachować troszkę spójności... Inaczej nawet najcudowniejsza animacja pozostawia mi niesmak :/ Liczyłam na to, ze coś pominęłam. Ale chyba serio tego nie przemyśleli

olgaLG1

Była scena z pierwszym posiłkiem w kawiarni kiedy Taki (A w zasadzie Mitsuha) mówi, że za te pieniądze mogłaby wyżyć przez miesiąc (czy tam tydzień, nie pamiętam), na co jeden z kolegów odpowiada "może parę lat temu. Prowadzą te swoje notatki w telefonie. Jeśli cała sytuacja trwa relatywnie krótko, np parę tygodni, być może jakoś nie zauważyli... W całej tej abstrakcji, totalnej anomalii pominęli coś co mogło być oczywiste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones