PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110751}
6,5 147 200
ocen
6,5 10 1 147200
5,9 27
ocen krytyków
King Kong
powrót do forum filmu King Kong

Filmowe wpadki

ocenił(a) film na 10

Jest ich wiele ale niektóre pamiętam i to bardzo.

1. Pierwsza jest taka, że King Kong biega po mieście, a w mieście jest noc. Gdy wspina się na ESB dopiero zachodzi słońce. To duży błąd reżysera
2. Na twarzy Ann na wyspie nie ma śladu ani jednej rysy (Gdy zachodzi słońce i podziwia je z King Kongiem). A nagle gdy King na nią patrzy pojawia się wyraźne mocne zadrapanie.
3. Było jeszcze wiele wpadek ale ich nie pamiętam. To szokujące, lecz film był extra

Iranzilla

Yyy to na ESB to był wschód slonca nie zachód ^-^
Tak to prada troche makijarz Naomi draznił zwłaszcza to bylo widoczne kiedy spała na lapie Konga ale jestprawdopodobne że umyła sie przed spaniem tudziez Kong ja umył ;-)

Raditz

owszem byly bledy ,zawsze sa (chociaz podobno sa filmy perfekcyjne ...ale nie superprodukcje) i ludzie znajda ich w kongu setki (sporo niescislosci jest w tych motywach wschodu i zachodu ..ale to trudna spawa)
1. ja jesli dobrze pamietam widzialem blad montazowy w tym jak Carl placi za jablko , w kazdym ujeciu trzyma inaczej monete

w Wladcy Pierscieni jest mase bledow - niektore tak strasznie rzucaja sie w oczy , Ja jednak gdy ogladam - nie szukam ich a jak wiem ,ze sa to udaje ,ze ich nie widze ...ten film jest i bedzie dla mnie idealny ;-)

ocenił(a) film na 9
Raditz

Najgorsze było dla mnie zdzbło trawy które w 1:23:35s było ustawione pod kątem 45 stopni w stosunku do ziemi a sekunde póżniej było ustawione pod kątem 47 stopni. To było straszne!!!!1

ocenił(a) film na 10
Iranzilla

Może to ja sie pomyliłem, ale to też błąd skoro jest zima, środek nocy i tak szybko słoneczko wschodzi. Coś tu nie gra

ocenił(a) film na 10
Iranzilla

to ze źdźbłem trawy to naprawde żenujące...

Iranzilla

w 1:23:36 bylo ustawione o 48 stopni !! i to nie byl blad ..to samo bylo w klasyku (46:50 sek i 46:51 sek) wiec bylo to zamierzone ..takie oczko do widza , PJ to niezly dowcipnis :-)

ocenił(a) film na 9
maly_kornel

Przepraszam, mój błąd a nie Jacksona, o ja głupkowaty ;-)

maly_kornel

nie macie racji, w filmie uzyto zdzbla trawy stworzonego na potrzeby LOTR. mialo ono juz wtedy zaimpletowany RAE Random Angle Engine ktory dynamicznie zmienial i morfowal kat ustawienia tego zdzbla. to nie blad lecz zamierzony zabieg uatrakcyjniajacy wydarzenia na ekranie

ocenił(a) film na 9
Tortur

Czy to było jedno zdzbło czy też cała łąka przeniesiona prosto z pastwiska jeżdzców Rohanu.

ALIEN_K

tylko to jedno. reszta zostala stworzona od podstaw by korelowala ze struktura siersci konga. dobrze ze Peter nie wstawil ich wiecej. to jedno i tak kazdy od razu zauwazyl bez wiekszego problemu

ocenił(a) film na 9
Tortur

Świete słowa. To spowodować by mogło fale protestów o skali globalnej. Dzięki.

ALIEN_K

posunalbym sie do stwierdzenia ze mogloby spowodowac globalne ocieplenie

ocenił(a) film na 10
Iranzilla

Świetnie, jesteście boscy !!!!!! Kocham was, że dajecie tyle odpowiedzi

ocenił(a) film na 9
Iranzilla

Wiecie co mnie drażniło? że jak na lata 30. w których toczy się akcja filmu, Nowy York był chyba przedstawiony zbyt współcześnie. Te wszystkie światła, pełno wieżowców, czy w tamtych czasach to wszystko było aż tak rozwinięte? Jak King Kong był na ESB to z góry miasto wyglądało tak jak wygląda teraz. no nie?

ocenił(a) film na 7
Martha

W 1933 roku w Nowym Jorku było 14 wieżowców powyżej 183m. W takiej Warszawie,jednym z najwyższych miast Europy,jest obecnie 6 takich budynków.
W 1929 roku 68% amerykanów miała prąd. W miastach 85%.
Zbyt współcześnie? Zbyt rozwinięte? Nie wydaje mi się.

Iranzilla

chała nie tylko roku, to po prostu najgorszy film jaki w zyciu wiadzialam
wpadki?
1 najwieksza wpadka bylo wydanie takiej kasy na takie badziewie
2 mialo byc o king kongu, a prze godzine czulam sie jakbym ogladala jurassic park
3 jak przetransportowali malpke do n.y.?
4 ponoc kong mial 60 metrow wysokosci-tak odczytal ze sladow jeden koles z ekipy no i na tyle metrow kong wygladal jak bawil sie z naomi, a kiedy wdrapywal sie na esb zajmowal gora trzy pietra-czyli ok 9 ,no moze 10 m.......
kicha szkoda gadac

użytkownik usunięty
patu

Do Patu, jak czytam dwoje wypowiedz to mi ma rozdupic naplet.

3 jak przetransportowali malpke do n.y.? - Kurna rusz glowa, maja statek, sa na wys

nie bede sie wdawac w dyskusje nie na poziomie,

zwlaszcza ze zerknelam sobie w twoje ulubione filmy.

mimo wszystko pozdrawiam

patu

1 wpadka jaka wpadka ??? 80% ten film sie spodobał po za tym to realizacja marzen Jacksona ON poprostu chciał zrobic King Konga mysle za kasa w tym miejscu ustapiła pola marzeniom
2 KK jest remarkiem filmu z 33r a tam też były dionsaury zreszta dinosaury Jacksona sa tak dobre jak te z JP1
3. może tankowcem bo ja wiem skoro akacja filmu dzieje sie w 33 roku czyli 17 lat po zatopieniu tytanica może w koncu sie nauczyli porzadne konstrukcje budować
4 Kong miał od 8 do 10 metrów jak stanal na 2 łapach ti był wiekszy
W filmie był po prostu bład tłumacza chyba im sie tych amerykanskich stóp na europejskie metry nie chciało przeliczać ;-)

ocenił(a) film na 8
Iranzilla

Ja zauważyłe dwie wpadki tłumacza. Pierszą już ktoś tu podał - wyszło mu, że Kong miał 60 metrów. A druga jest taka, że gdy Ann z Kongiem oglądają wschód słońca w mieście, to ona mówi "Yes, it is" (mówi o wschodzie), a tłumacz przetłumaczył to tak: "Tak, jesteś piękny" (jakby mówiła o Kongu). Głupie te wpadki.

ocenił(a) film na 10
Iranzilla

Tych wpadek tak dużo było, ze aż niepamiętam wszystkich...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones