PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110751}
6,5 147 216
ocen
6,5 10 1 147216
5,9 27
ocen krytyków
King Kong
powrót do forum filmu King Kong

Że płyną łodzią przez puszczę, a tam za nimi jakiś ogon, bądź co innego ich zaatakowało z wody... dziwne, bo w filmie tego nie widziałem... a może to przegapiłem?!

freepick

nie widziales, bo scena zostala z wersji kinowej wycieta. Przeprawa przez bagna jest za to w wersji Extended, o 15 minut dluzszej niz kinowa, jednak u nas chyba ona wydana nie zostanie...a szkoda, bo jest rewelacyjna, wg mnie lepsza niz obcieta.

ocenił(a) film na 10
slepy

A może byś jeszcze tak opowiedział tą scenę? ;)
Skoro już wyjaśniłeś, to już by należało :D

freepick

nie chcialbym psuc zabawy, najlepiej obejrzec ja samemu, bo jest swietna...ale zeby nie spojlerowac napisze tylko, ze czlonkow Venture atakuje w tej scenie Piranodon (wielki wegorz z olbrzymimi zebiskami:)),i to wlasnie jego ogon widac w zwiastunie. Jest scena podwodna, no a reszta to masakrowanie zalogi przez ta wielka rybke:)...scena wysmienita (zreszta jak wszystkie wyciete), polecam zdobyc wersje Extended i ja obadac, bo jest tego warta!

ocenił(a) film na 10
slepy

A skąd ją zdobyć?
Na pewno nie będzie w pierwszym lepszym sklepie...

freepick

Sa dwie mozliwosci:
Pierwsza to zakup za granica lub poprzez jakis sklep internetowy, a druga, no coz...kazdy chyba wie:)

ocenił(a) film na 10
slepy

Niestety, w necie nie ma :( jedynie w postaci Torrentów, olaboga, 26 częściach! D:

ocenił(a) film na 10
slepy

Chwileczkę, czy to nie pomyłka z tymi 15-stoma minutami? Widziałem reklamę wersji Extened na jednej z zagranicznych stron i tam pisze, że ta wersja jest dłuższa AŻ O 38 MINUT niż oryginał, nie 15 minut

ocenił(a) film na 8
freepick

Tak jak napisałem w innym temacie o "King Kongu" to napiszę i tutaj;) choć wiem że późno;)
Wersja Extended jest do obejrzenia na cda .pl

Pozdro:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones