PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1140}
7,3 100 961
ocen
7,3 10 1 100961
7,0 21
ocen krytyków
Kingsajz
powrót do forum filmu Kingsajz

Scenografia wgniotła mnie w fotel i poturlała kilka razy po ziemi, a szczęka pierdzielnęła o podłogę wywołując trzęsienie ziemi o sile 9 i tsunami na oceanie spokojnym...

Crazy_Ivan

Zgadzam się. Panowie odwalili kawał dobrej roboty z dekoracjami i scenografią. Dzisiaj już się takich filmów nie robi.

Canudo

:) dokładnie :)

ocenił(a) film na 6
Canudo

ee z taką scenografią filmów się już nie robi?

Crazy_Ivan

zgadzam się, ten film jak i inne filmy z tych lat wgniatają dzisiejsze polskie kino głęboko w ziemie

Dawix

i bardzo szkoda :( można by coś fajnego zrobić :) ale nie ma komu :)

Crazy_Ivan

no niestety dzisiaj polskie kino to komedie romantyczne. A jeśli powstanie dobry film to jest jednym z nielicznych

Dawix

nie zachęca :) a szkoda :)

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Wszystko prawda. Obawiam się jednak, że dzisiejsze pokolenie Transformersów nie zrozumie tego.

chemas

No ale filmy takie jak Transformers też są potrzebne :) ja bawiłem się na Transformerach nieźle :) zwłaszcza w full HD na mojej plazmie :)

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

No ja niestety nie bawiłem się i dalszych części nawet nie tknę, co nie znaczy, że nie lubie łatwej i przyjemnej rozrywki, ale musi w dobrym stylu.

chemas

zdefiniuj w dobrym stylu, i jaki film pokroju Transformers oglądałeś... taki typowy popcornowiec.

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Zajrzyj do wikipedii, jak szukasz definicji, a oglądałem po prostu Transformers z 2007 i mnie zniesmaczyło.

chemas

po prostu uwielbiam jak ktoś pozuje na dorosłego :D:D wybacz :) ale rozbawiłeś mnie :)

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Pozuje na dorosłego ? A ile ty masz lat koleżko sympatyczny ?

chemas

założę się, że mniej od Ciebie :D:D

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

no właśnie :)

chemas

i w tym właśnie jest paradoks :) masz więcej lat, ale Twoja psychika jest "młodsza" więc musisz nadrobić udawaniem :) bitch please !!! :D:D

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Wiesz co, ja już zapomniałem jaki był początek tej durnej dyuskusji, którą wywołałeś. Na tym kończe, a moją psychikę się nie martw, martw się o swoją. Pa narka. :)

chemas

Dlaczego zakładasz, że mam się martwić o moją? Narka...

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

bo kinsajz jest zajebisty a transformersy do dupy

Xerxo

Nie... oba filmy są spoko, chociaż wiadomo, że Kingsajz to ambitniejsze kino :)

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Bo sie nie znasz, to sie nie wypowiadaj, bo sam z siebie robisz oimbecyla, tym co piszesz. Więc czasem lepiej odpuścić niż tak bardzo się skompromitować jak ty teraz.

Xerxo

Szczerze to starałeś się to napisać po Polsku jak mniemam? Coś Ci nie wyszło :D a tak serio :) nie kładę ani na jednym ani na drugim filmie krechy :) oba filmy znajdują odbiorcę i oba mi się w jakiś sposób podobały :) King Sajz za humor i scenografię, Transformers już mniej, ale też twierdzę, że efekty były niezłe a i sam film na raz był ok :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

zgadzam się ze oba filmy są super , powiem jeszcze kontrowersje .... kingsajz to taki europejski ,zaznaczam europejski transformers nowych czasow ...

b3lial

jak to rozumiesz ?? :)

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

patrząc na to jako na film z 88 roku to efekty rewelacja ... no i dlatego europejski zaznaczyłem bo nie jest dla tumanów

b3lial

kumam :D

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

a tak btw . nei wiem dlaczego ludzie czepiają sie transformersów ... film sam w sobie fajny i spełniający swoje zadanie rozrywki dla zwykłego "kowalskiego"

b3lial

:D ja uważam się za ciut więcej niż przeciętny kowalski :P a i tak mi się podobał :D

ocenił(a) film na 9
Crazy_Ivan

Pewnie to raczej kwestia wieku

chemas

mam siedemdziesiątłosiemdziesiątczterdzieścipięcdwadzieściałosiem lot :D

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

też jestem starszym pokoleniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones