PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1140}
7,3 100 957
ocen
7,3 10 1 100957
7,0 21
ocen krytyków
Kingsajz
powrót do forum filmu Kingsajz

absolutnie kultowy !!!

ocenił(a) film na 10

dla mnie film absolutnie rewelacyjny. Tak celnej satyry na czasy w jakich był kręcony, żadko by szukać. Rewelacyjne, wręcz już powiedzonka - dialogi z filmu, bedące popisem i aktorskim i reżyserskim. Poza tym kreacje aktorskie - Pyrkosz,Machulski senior,Chmielnik,Stuhr są wzorcowe. Wiem jestem tendencyjny, ale co tam. Ja wiem że Polococtowcy mnie nie kochają, ale ja ich będę tak długo kochał, aż oni mnie POKOCHAJĄ. Na zdrowie!!!!!
PS. Kaśka Figura też jest wzorcowa !!!!

użytkownik usunięty
Przemekm

-"Mydłem go,mydłem(...)i FOR YOU;)))"
Zgadzam się to naprawdę świetny film;)A Kaśka F wyglądała super;)
Takie kultowe dzieła nigdy się nie nudzą.
-"A z Was to dupy a nie prowokatorzy...";)

użytkownik usunięty

zgadzam się z wami;) film jest rewelacyjnie genialny!!

ocenił(a) film na 9
Przemekm

rzucimy go na żer ptaszyskom! a co!!!!!!!!!

mucha? a mucha! na dziko? na dziko!!!!!!!!!

genialny

użytkownik usunięty
Przemekm

Dlaczego ja się tak wolno toczę? Toczcie mnie szybciej!

ocenił(a) film na 10
Przemekm

hahahaha!! te cytaty - rewelacja! ja ten film po prostu UWIELBIAM! mam do niego sentyment - wchodził do kin, gdy zdawałam maturę i następowały u nas przemiany ustrojowe, był to czas szczególny i wyjątkowy... :)))
według mnie film rewelacyjny, doskonała obsada, humor, dialogi...
"moja mucha! moja mucha!" - "paskudztwo, obrzydlistwo"; albo te pouczenia Chmielnika pod adresem Figury, że zapuściła się i dlatego ma dziurawe kieszenie... albo: "kobiełki" hahaha!!!
i Walczewski z uszami królika! :)))) i Pyrkosz jako szefowa!:))))

ocenił(a) film na 8
bruce1940

Najlepsza scena to ta z mydłem. "I for you!" mnie rozwala za karzdym razem. Poza tym scena jak Olo chodzi po gołej Ali... hehe świntuch ;-)

użytkownik usunięty
pionas666

Noo w tamtych czasach wiekszość facetów chciałaby "pochodzić" po Ali;)

ocenił(a) film na 9

A w tych niby nie? ;)

ocenił(a) film na 8
DuniaDziuzel

Gdyby tylko Ala nadal była jak ta lala.

ocenił(a) film na 8
Przemekm

Super. Jak dla mnie 8/10. Rewelacyjna scenografia. Powiem że praktycznie niczym nie ustepuje tej z Kochanie zmniejszyłem dzieciaki. Pomijając już wątki plastyczno - techniczne Kingsize jest naprawdę śmieszną komedią z kultową fabułą, grą aktorów, i niazapomnianymi tekstami. Oczywiści polecam. Pozycja obowiązkowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones