PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682272}

Kingsman: Tajne służby

Kingsman: The Secret Service
7,3 202 014
ocen
7,3 10 1 202014
6,8 36
ocen krytyków
Kingsman: Tajne służby
powrót do forum filmu Kingsman: Tajne służby

Genialne

ocenił(a) film na 8

Genialna komedia, warta zobaczenia. Już sam początek z muzyką zwiastował wiele dobrego, ale nie przewidywałem, że będzie się to rozkręcać z każdą minutą. Prócz dziewczyny, która była dość drętwa, to reszta bohaterów została zagrana kapitalnie, gdzie na czele stoi Jackson ze swoim "złym" pragnącym ratunku dla świata. Scena w kościele czy walki bohatera na końcu zrealizowane w iście widowiskowy, lecz widoczny sposób (z czym znaczna część filmów ma problem, bo ktoś się bije ale nie wiadomo kto). Tak samo jak moment z wybuchającymi głowami i muzyką przy nim - po prostu padłem ze śmiechu. Tak samo jak przy kolacji, gdzie podchodzi z eleganckim wózkiem i tacą, a tam dania z Maca. Ogólnie cały film jest świetnie zrealizowanym połączeniem kina akcji i komedii, przyprawionej idealnie wpasowaną muzyką. Jedynie właśnie co nie zagrało to Roxy, która delikatnie popsuła całokształt filmu, za co właśnie jest 9 a nie 10.

ocenił(a) film na 4
marcusfenix345

Jackson gówno zagrał. Gra gdzie popadnie i dlatego traci wartość swojego kunsztu.

ocenił(a) film na 10
marcusfenix345

Mam takie same odczucia co do Roxy. Drętwa dziewczyna. Dobrze, że nie połączyli jej z Eggsy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones