PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37519}
7,6 473
oceny
7,6 10 1 473

Kiniarze z Kalkuty
powrót do forum filmu Kiniarze z Kalkuty

Mama okazał się bezdennym idiotą wyświetlając to mordobicie klasy D ludziom, którzy nigdy nie słyszeli o kinie. Jak można było zmarnować taką szansę? Dureń powinien dostać dożywotni zakaz wykonywania zawodu.

ocenił(a) film na 8
Canudo

Identycznie pomyślałem :D Jakbym sam obejrzał taki szit w całości, to chyba bym zrobił miesięczną przerwę od filmów, co za gniot. Nie dziwię się tym ludziom. Z drugiej strony, Mama i Hindusi mają inną wrażliwość od naszej. Oglądają filmy, które nas odrzucają swym prostactwem, amatorszczyzną, i innym spojrzeniem na brutalność i miłość. To skąd miał wiedzieć ? Pan Battu też mógłby zaprezentować nieodpowiedni film.
Ja bym pokazał film o miłości, takich też na pewno trochę mają w Bollywood. Jakiś nie za długi i bez przemocy. A nuż, widelec by przypadło do gustu ?

ocenił(a) film na 8
Canudo

tez sie dziwilam ze akurat taki film

Canudo

mi się zdaje, że oni akurat na każdy film by narzekali... widać było, że samo oglądanie czegokolwiek im nie jest potrzebne... Ale kobiety i dzieciaki wygladały na zafascynowane....

ocenił(a) film na 8
pixi222

A mi się zdawało, że wyglądały na przerażone ilością okrucieństw na ekranie, normalny człowiek bez obeznania z takimi filmami może czuć się zbulwersowany takim filmem akcji. To tak jakby 5-letniemu dziecku pokazać "John Rambo" albo "Nieodwracalne". Poza tym ten film akcji był o mieście i ludziach miastowych, a tacy ludzie plemienni nie mają pojęcia o takim życiu, jak więc to ma ich zainteresować ? Nie można było pokazać czegoś o przyrodzie, zwierzętach, miłości itp ?

Krytykant

generalnie to nie był film dla takich ludzi, ale cóż... Mama tak zdecydował :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones