PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 209
ocen
6,2 10 1 4209
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

Niektórzy z was piszą że ten film jest bez sensu,ale to jest ich i tylko ich decyzja że prowadzą taki tryb życia jaki prowadzą.Wy albo niektórzy z was nie poszli byście na taki mecz bo byście się bali.nie dziwie się!!!!!!!!!!Ale wypowiedz jednego kolesia który opowiadał w tym filmie dlaczego oni to robią!!!!!!Pamiętacie?????!!!!!Bo oni się lubią bić i nikt tego nie zmieni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

odp:.
"Niektórzy z was piszą że ten film jest bez sensu"

Film...

"ale to jest ich i tylko ich decyzja że prowadzą taki tryb życia jaki prowadzą."

Oni...

2 rózne rzeczy wg mnie.

Wiesz wydaje mi sie ze nie ma sensu pokazywanie takich rzeczy w tv bo dla kogos taki gość który umie się bić i robi to czesto moze stac sie autorytetem. Fajnie by było gdyby te osoby zapisały sie na jakies kursy, żeby uczeszczali na zawody i w ten sposób pokazywali swoje zamiłowanie do bijatyk - przecież na tym mogą jeszcze zarobić.

Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego ze to co innego bic sie na sali w rękawicach niż na stadionie czy na ulicy. Tym ludziom potrzebna jest niezła dawka adrenaliny.

Wczoraj miałem okazję obejżec dokument pt. "Adrenalina" - może 30 min (nagrany z tvp2) - zrobił na mnie 3 razy większe wrazenie niż "Klatka" . Ten dokument składa sie tylko z wypowiedzi mlodych chłopaków, skazanych za rózne przestępstwa.

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones