PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107921}
6,2 4 209
ocen
6,2 10 1 4209
Klatka
powrót do forum filmu Klatka

fajny ale

ocenił(a) film na 8

fajny film tylko do konca nie zrozumiałem co pan Latkowski chciał przekazac... według mnie to ustawki sa ok. jak kolesie chca sie bic ze soba to ich broszka (nie ma osob 3 ktore mogłyby byc narazone na hmm... lufe:p) i lepiej bo mniej jest zadym na stadionach w trakcie meczu... walka w klatkach powinna zostac zalegalizowana. (np takie K1 lecace na eurosporcie niczym sie nie rozni a jest legalne za granica) a wypowiedz pana profesora była zenujaca:/ (ten co to wygladał jakby mu miały bajpasy w kazde chwili pojsc) ten facet poprostu mnie rozwalił swoja niewiedza:/ jak mozna brac udział w dysqsji jesli sie nie ma zielonego pojecia o jej tematyce:o no jak on wyjezdza z tekstem ze co to juz sie robi jak sa walki gdzie ludzie gołymi rekami rzucaja innych o ziemie!!! no qrwa az sie zadławiłem kolacja jak to usłyszałem:/ PRZECIEZ TO JEST WRESTLING AMERYKANSKI I TAM JEST WSZYSTKO WYREZYSEROWANE!!!! no peniam ze taki ciec ma profesora:( az mi sie studiowac nie kce jak takich debili słucham...

Lysy

...Ty brutalu...
może i dla Ciebie ustawki są pozytywne, ale niektórzy (jak pan Latkowski i ja!) nie lubią przemocy i jest im ona obca... a gdy dodatkowo widzą 40 wulgarnych, strasznie przeklinających, pełnych nienawiści mutantów, rzucających się na siebie z pięściami, to budzi to jakieś poruszenie w sercach spokojnych abstynentów... a ten ich język pełen niejasnych kolokwializmów, no fuj!... jeśli już kogoś nie lubią, to powinni umówić się w jakiejś miłej kafejce i przedyskutować dany temat, a nie od razu bić... jak zwierzęta! :P

ocenił(a) film na 8
Kaziu

kaziu??
kaziu to ty?? hallo!!! nie mow ze znow zapomniałes wziasc pigułki rano i wyszło twoje 2 ja (tak tak karolq to sie nazywa rozdwojenie jazni:p) pozatym oni nie sa wulgarni:D zapytaj pana miodka "sam mi jego wykład czytałes na temat słowa Qrwa:D" z ta kafejka to nie wiem czy to taki dobry pomysł:p (pomysl zeby musieli co mecz remont generalny klubu robic:o) aha i zwierzeta sie nie bija:>> (one walcza he he:p)

Lysy

...joł...
Generalnie, to znowu pierdolisz goopoty, choć z tymi zwierzętami, to dałeś radę!!! Gratulacje :P W piątek idziem na pifko :D I czemu odp tylko na ten mój komentarz? :(

ocenił(a) film na 8
Kaziu

czemu na twoj??
bo mi sie pojebało:p nie wiem w sumie:p yy musze sie rozpisac i poodpowiadac na inne:>>

użytkownik usunięty
Lysy

klatka
Oni wszyscy sie bija bo im sie nudzi i tlumacza to bo mieli zle dziecinstwo ja tez mam zle dziecinstwo a nie jestem jeszcze penera:) Narazie nawracam wszystkich kolegow zeby nie cpali nie robili wyjebek sa przeciez inne ''rozrywki'' To prawda nic nie wie a oni na domiar wszystkie gadaja ze jestesmy nie z tej ziemi Qurwa pzgnieci papa:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones