PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33303}

Kleszcze

Ticks
5,3 2 196
ocen
5,3 10 1 2196
Kleszcze
powrót do forum filmu Kleszcze

Pamiętam, jakie to było wydarzenie, jak wchodził do wypożyczalni. Miałem wtedy jakieś 12 lat. Magiczne to były wydania i filmy klasy B. Oczywiście mam w swojej kolekcji, więc czasami wracam do tego i innych filmów.
Z pewnością część "młodych" nie zrozumie, co jest magicznego w tych filmach, ale my wiemy, my dobrze wiemy:)

ocenił(a) film na 6
Guerek

Nic dodać nic ująć:) Choć nie mam pojęcia czy ten film również tak bardzo by mi się podobał jak wtedy gdy miałem 13lat. Stare, dobre czasy.

ocenił(a) film na 8
Guerek

Tak się właśnie zastanawiam ile dałbym temu filmowi gdybym obejrzał go po raz pierwszy teraz. Oglądałem go jako uczeń podstawówki o ile pamiętam i zrobił na mnie porażające wrażenie, przenikliwy do bólu. Oglądałem go w młodości chyba z 3 razy i za każdym razem przeżywałem go tak samo. A klimat tamtego okresu? Dokładnie... Magiczny :)

ocenił(a) film na 5
Guerek

Wychowałem się na horrorach klasy B z lat 90. Najlepsze lata, najlepsze filmy. Łezka w oku...

ocenił(a) film na 5
Krzysiek6047

Nie pomyliło się Tobie coś ? Przecież najlepsze horrory i ogólnie filmy z fajnym mrocznym klimatem były w latach 80'

ocenił(a) film na 5
returner

Moze i troche mi sie pomylilo. Rzeczywiscie jesli chodzi o perełki to lata 80te rządzą

ocenił(a) film na 8
Guerek

u nas to był szał. wszyscy go oglądali. z pewnością takie filmy mają w sobie coś magicznego. ja sam miałem pietra, jak to oglądałem. taka moja mała trauma z dzieciństwa

ocenił(a) film na 6
Guerek

Przez długi okres czasu szukałem tego filmu, żeby sobie go znowu obejrzeć i muszę stwierdzić że jakieś 10-12 lat temu go oglądałem i mi się bardziej podobał niż teraz, ale nie jest źle:)

ocenił(a) film na 2
Guerek

I'm Infested! :D
pamiętam jak oglądałem to za gnojka w szpitalu na litewskiej na VHS. Starsi koledzy przynosili filmy żeby straszyć dzieciaki na oddziale :D

ocenił(a) film na 6
Guerek

Te wspomnienia :).
Tak wyglądały moje wakacje w latach 90- tych, gdy miałem 8-12 lat.
Co roku wyjeżdżałem na dwa tygodnie do braci ciotecznych. Była piłka osiedlowa, podchody, wyprawy rowerowe i właśnie filmy z pobliskiej wypożyczali VHS :)

ocenił(a) film na 8
amatory85

Najlepsze było jak w wypożyczalni, przy wiekszej liczbie wypożyczonych kaset naprzykład czwarta była za friko. Wystarczyło wtedy skitrać jeszcze ze dwie osoby , które coś pożyczyły i można było wyrwać ze dwie darmowe kasety.

Guerek

Dokładnie, piękne czasy:D

Guerek

Zastanawiam się w co Tyler zawinął tego kleszcza, którego wyciągnął psu, że po podpaleniu tak fajnie zaskwierczało. Zwykły kawałek papieru to to chyba nie było.
Oczywiście film całkiem niezły :)

ocenił(a) film na 5
Guerek

klasyk klasyk :)
Też pamiętam z wypożyczalni hehe.
Film ok, ale takie przeciętniak jak dla mnie z gatunku monster movie, a bardziej insect movie ;)
Wygląd kleszczy całkiem spoko, to akurat na plus.
Może z wyjątkiem tego bydlaka

ocenił(a) film na 8
Guerek

Zgadza się te filmy miały w sobie jakąś magię, nie to co obecne bezduszne horrory typu "Obecność" czy inne Boogymeny.:-)))

ocenił(a) film na 7
Guerek

Heh, też miałem około 12 lat jak to dzieło się pojawiło w wypożyczalniach a że wypożyczalnie miałem po drodze ze szkoły to wiadomo...hehe. Pamiętam że razem z tym filmem wziąłem wilkołaczy horror pt. Lone wolf , ech piękne czasy to były... A tak poza wątkiem, czy w waszych wypożyczalniach vhs były też kartridże do pegasusa ?

użytkownik usunięty
Guerek

Też oglądałam na VHS za dzieciaka po kryjomu żeby rodzice nie widzieli. :D

Guerek

Wolę najnowsze filmy, a za starymi czasami nie tęsknię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones