PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32044}

Klub Towarzyski Cheyenne

The Cheyenne social club
6,8 321
ocen
6,8 10 1 321
Klub Towarzyski Cheyenne
powrót do forum filmu Klub Towarzyski Cheyenne

61 głosów?:(

ocenił(a) film na 8

to już nikt nie ogląda starych filmów.:( Zresztą nie ma co się dziwić bo i gdzie go oglądnąć. W telewizji widziałem go chyba tylko raz może dwa a już parę lat mam:). Dlatego ostatnio się zmobilizowałem i udało mi się go zdobyć.
Szkoda tylko że tak świetny duet jak James Stewart i Henry Fonda jest ocenzurowany i odłożony w jakieś zapomniane pudło przez naszą genialną telewizję. A oni chcą żeby im jeszcze za to g...wno, które obecnie serwują płacić.

ocenił(a) film na 8
bialy333

Teraz już 65! Również widziałem ten film raz lub dwa i to dzieciakiem będąc, w starych, dobrych czasach kiedy tvp nie raczyła telewidzów odmóżdżającą papką przedkładając nad to dobre kino tudzież cykle filmowe typu W STARYM KINIE, PIĄTEK Z NEWMANEM, etc.,etc.

ocenił(a) film na 9
bialy333

Dokładnie fajnych starych filmów nigdy dość. Niestety obecnie niema gdzie ich oglądać. W TV puszczają od święta, na DVD można zdobyć tylko garstkę co słynniejszych tytułów. A szkoda bo myślę wiele osób by sobie te stare filmy chętnie pooglądało.

ocenił(a) film na 6
frycek49

Ja DVD jestem bardzo zaskoczona, bo udało mi się kupić takie mało znane tytuły jak np Mildred Pierce Meet John Doe czy Leave her to Heaven dwa ostatnie z lektorem, więc nie jest tak ciężko.

ocenił(a) film na 9
Lady_Eowyn

Oj jest. W Polsce jest

ocenił(a) film na 6
frycek49

W sumie to trochę ciężko jest. Ja mam ok. 45-50 starych filmów na DVD i więcej już nie ma w sklepach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones