PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454714}

Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Winx Club - Il Segreto Del Regno Perduto
5,7 1 737
ocen
5,7 10 1 1737
Klub Winx Tajemnica Zaginionego Królestwa
powrót do forum filmu Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Jesteście zbyt głupi żeby zrozumieć ten mądry film z przesłaniem. To jeden z lepszych filmów które wyszły w tym roku. Zasłużone 10/10.
To nie jest film dla dzieci! One go nie zrozumieją! Przypominam ,że został on okrzyknięty numerem jeden w Cannes!

Chemichael_2

mam pytanie jak poszło dubbingowanie Piotrowi Kupicha.Może to trochę głupie pytanie

ocenił(a) film na 1
Chemichael_2

Hmm, a jakie jest mianowicie to przeslanie?

Szajuczek

@Fan24: Kupisze. Sie pisze -niby nazwisk sie nie odmienia a jednak. A zwlaszcza takiej wielkiej gwiazdy. Kupicha, kupiszcze, kapiszcze - po prostu dramat :( Zmienil by sobie nazwisko i umarl gdzies w kacie:(

mirog

Nazwisk się nie odmienia?! Polskie nazwiska odmienia się jak najbardziej, a Kupicha niewątpliwie należy do polskich nazwisk... czy to się komuś podoba, czy nie (osobiście nie trawię ani zespołu Feel, ani Kupichy - ale już to lepsze niż serial "Klub Winx", czy jak się tam to pisze... Serial mi wystarczy, na film raczej nie pójdę).

mirog

hehe,A zwlaszcza takiej wielkiej gwiazdy, zapomniales/as dodac ';)'

Chemichael_2

Więc "ten mądry film z przesłaniem" nie jest dla dzieci,bo go nie zrozumieją?? Achaaaaaa:)
Za dużo ciasteczek chyba konsumujesz...

ocenił(a) film na 10
guzi69

Ciasteczkowy potwór ma rację! Przecież to jest film z ograniczeniem od 12 lat, a dwunastolatka nie nazwiesz chyba dzieckiem?

Igor003

Ja nazwę. IMHO dwunastolatka jeszcze można.

Gato

Myślę, że nie o takie dziecko mu chodziło [Igorowi003]. Jest to film od dwunastu lat i ciasteczkowy potwor mial racje, ze nie dla dzieci. chodzi o takie dzieci siedmio, osmio-letnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones