PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454714}

Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Winx Club - Il Segreto Del Regno Perduto
5,7 1 736
ocen
5,7 10 1 1736
Klub Winx Tajemnica Zaginionego Królestwa
powrót do forum filmu Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Zostawilibyście tą animację już w spokoju, a sami poszli po rozum. Strasznie wnerwia mnie wasze zachowanie. Po pierwsze, jeśli Klub Winx wydaje się wam tak okropny, to co robicie na tym forum? Tak, wiem, że forum jest po to, by ludzie mogli wyrażać swoje zdanie, ale bez przesady - ta bajka nawet nie ma szans, by wam się spodobać, bo nie jesteście dzieciakami. No właśnie, dzieciaki. Co chwilę można natknąć się na wpis mówiący coś w stylu "będziemy przewracać dzieciom w głowach od najmniejszych lat". Ale takie dzieci, o których mówicie - czyli gdzieś od czterech lat - nawet nie powinny tego oglądać, bo film ma ograniczenie wiekowe od dwunastu lat!

ocenił(a) film na 1
Thumbelina

To nie chodzi czy to dal dzieci czy nie mało mnie obchodzi czy to namiesza dzieciom w głowach.Ale ta bajka ma gigantycznie wiele wad.
Pierwsze strasznie plastikowe głupie teksty dla dzieci w przedszkolu a nie dla 12 latków.Okropnie beznadziejne czary one strzelają jakimiś gwiazdkami dam przykład. Ta główna bohaterka w bodajże czwartym sezonie
używała zaklęcia skrzydło smoka chyba. I co było strasznie głupie za każdym razem to samo zaklęcie robiło co innego raz latała dzięki niemu potem atakowała potem się broniła za każdym razem wyglądało to tak cukierkowo że masakra po prostu to jest plastikowa szmira!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Byakuya

Polecam zaznajomić się z filmową książka "Winx: TZK - Na planie filmowym". Z niej by się pani/pan dowiedział iż owy film Winx był najlepiej zanimowanym filmem tamtego roku, za co otrzymał wiele nagród. Jest w niej napisane, że dla samych autorów i reżyserów filmu, było piekłem tworzenie tego filmu z powodu (wtedy) nowej technologii. Dam przykład: Zamiast pójść na łatwiznę i pozbawić Winxówn włosów lub poprostu sztucznie zanimować włosy jako "jedność", ale oni byli tak pochłonięci pracą nad filmem i chęcią zrobienia dobrej roboty, KAŻDY kosmyk włosów musieli zanimować osobno. Film nie powala jakościa jak na teraz (2014 rok) czy jak na kiedy (2010), ale wszystkie nagrody dane filmowi należały się. Brawa tylko dla Rainbow za kawał dobrej roboty. Ps. Ten film animowany był jednym z pierwszych animowanych z okularami 3D.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Thumbelina

mnie sie film podoblo poniewaz bardzo spodobla mi sie grafika filmu i
animcjia ja bardzo intersujie sie animcjia jak dlamnie film jest super
wersji ciekawe czy druga czesci filmu bendzie lepsza grafika cy nie

ocenił(a) film na 1
natka12455

natka12455 -Animacja w tej bajce boli w oczy postaci poruszają się bardzo nie prawdziwie.A zaklęcia są po prostu bardzo tandetne jak ta cała bajka.

Thumbelina

jezeli wam sie nie podoba to przestancie pisac na tym forum jak bardzo nie lubicie tej bajki ja nie mam z tym problemu alenie ktuzy chca poprostu poczytac co sadza inni ale bez przesady ile razy mozna czytac ze bajka jest denna jak ktos tak mowi poprostu nie wie o co chodzi.
bajka mi sie podoba ale grafika jest beznadziejna najlepsza jest w 123 sezonie

Thumbelina

Film nie był jeszcze taki znowu najgorszy chodź bardzo przewidywalny. Jak dla mnie to 6/10 za Florę która jest niezłą laską :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones