PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454714}

Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Winx Club - Il Segreto Del Regno Perduto
5,7 1 737
ocen
5,7 10 1 1737
Klub Winx Tajemnica Zaginionego Królestwa
powrót do forum filmu Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

... że z dzieci wyrastają półmózgi, skoro takie "dzieła" oglądają...

ocenił(a) film na 7
mourningrise

Skoro tak krytykujesz ten film to daj chociaż jeden powód dla którego Winx jest tak okropny, i przede wszystkim po co to oglądałaś ( bo liczę że nie mieszasz filmów z błotem w ciemno)...

ocenił(a) film na 1
pawelecki96

Pozwól że ja ci dam kilka powodów. Po pierwsze przewidywalne,głupie teksty przesłodzone do 10000 potęgi beznadziejne czary okropnie głupie plastikowe szmirowate mega do du.y teksty dialogi żenada.

ocenił(a) film na 8
Byakuya

Już przestańcie tak krytykować ten film... Dla mnie ten film jest bardzo fajny i pouczający. Lepiej żeby dzieci oglądały takie filmy, niż jakieś bajki wyssane z palca. Ten film jest naprawdę dobry:)

ocenił(a) film na 1
Anna_na_drugie

Nie wiem czy wiesz ale ta bajka jest wyssana z palca jakoś nie widziałem ostatnio latających czarodziejek za oknem.Krytyka dla tej bajki to mało to jest tandeta!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
mourningrise

no własnie mnie sie film bardzo podbal po co kometucjie jak wam sie nie
podoba film mysle ze druga czesci filmu bendzie bardzoie ciekawsza

ocenił(a) film na 1
natka12455

Po pierwsze "natka12455" to zdanie zaczyna się z dużej litery.
Druga sprawa to jest bajka a nie film, słowo "bardzoie"bardziej się inaczej pisze. Najpierw to się gramatyki naucz i nie oglądaj takiej szmiry bo mózg wypala.Są bajki lepsze ciekawsze. W tej bajce to są takie głupie dziecinne teksty że żal. Jest przesłodzona 100 razy i do tego zaklęcia wyglądają jak by były z plastiku.A same czarodziejki są tak słabe maja tak żałosne moce że masakra. Gdyby była choć jedna osoba z pistoletem to by zastrzeliła je wszystkie Jak te czarodziejki mogą z kimś walczyć jak z ludźmi mają problemy straszna tragedia . Żenada tandeta a czarodziejki są słabe marne żałosne moce i głupie teksty .

ocenił(a) film na 2
Byakuya

No cóż, ten film oglądaja przedszkolaki, a potem zachowują się jak przepraszam za wyrażenie "szmaty". WINX zachowują się jak rozkapryszone panienki, a ta pogoń za chłopakami to już mnie w ogóle rozwala...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones