PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=454714}

Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

Winx Club - Il Segreto Del Regno Perduto
5,7 1 736
ocen
5,7 10 1 1736
Klub Winx Tajemnica Zaginionego Królestwa
powrót do forum filmu Klub Winx - Tajemnica Zaginionego Królestwa

ale za to widziałam serial jak byłam jeszcze dzieckiem. W sumie pierwsza seria była bardzo
fajna, przyjemnie się ją oglądało. Druga była gorsza przez dodanie tej nowej bohaterki, a
trzeciej jakoś nie miałam ambicji obejrzeć xD Ale właściwie cała bajka kręci sie wokół
Bloom. Wszystko było o niej, ona była zawsze najpotężniejsza, najważniejsza itd i jeszcze
ten zryty film xP kreskówka była nawet spoko, ale z filmem przerazili. Grafika jak w Sims2,
maksimum kiczu i słodkości a przy tym zero orginalności, bo co nowego mogli wymyślić

ocenił(a) film na 3
emmeline37

ale skad wiesz jaki jest skoro nieogladalas?

ocenił(a) film na 8
emmeline37

Nie oglądałaś filmu, to nie wiesz czy film jest oryginalny, czy jest słodki i czy ma słaba grafikę. Zapewniam Cię, że film nie ma grafiki ,,jak w Sims2", nie ma w nim ,,maksimum kiczu" i słodkości oraz jest oryginalny.

ocenił(a) film na 10
emmeline37

Trochę racja z tą 6 bohaterką bo powinno być 5(w środku przywódca a po obu stronach po 2 członków)

ocenił(a) film na 10
Brandon568

A jeśli już nowe postacie to od razu dwie(wówczas byłoby 7)

ocenił(a) film na 10
emmeline37

Szósta bohaterka była raz że konieczna w kolejnej serii a dwa że jako Afroamerykanka uzupełniała kontrasty pomiędzy bohaterkami:
Flora-Latynoska
Musa-Azjatka
Stella i Tecna-Europejka
Bloom-Amerykanka
Chodziło o to na pewno żeby żadna rasa nie była dyskryminowana.
Taki trochę ,, Kapitan Planeta"dla dziewczyn:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones