PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107548}

Klub samobójców

Jisatsu Circle
6,2 2 837
ocen
6,2 10 1 2837
6,6 5
ocen krytyków
Klub samobójców
powrót do forum filmu Klub samobójców

mi tez bardzo podobał sie ten film, tylko zastanawiam sie nad zakonczeniem, dlaczego ona tez to zrobiła, i dlaczego nie skoczyły wtedy pod pociąg? byłam pewna że skoczy...

lolipop

Ja też za cholerę nie kumam końcówki. Chyba faktycznie reżyserowi brakło pomysłu :)

ocenił(a) film na 10
lolipop

Może chodziło o to, że dziewczyna nie musi skoczyć w tej chwili pod pociąg. Może zabić się kiedy chce w każdy z możliwych sposobów. Wywnioskowałam to po jej spojrzeniu, kiedy patrzyła na policjanta. Chyba chciała mu to dać do zrozumienia. Ale to tylko moje przypuszczenie, bo nie rozumiem zbyt tego filmu ;P

ocenił(a) film na 10
gocha_2

"Chyba faktycznie reżyserowi brakło pomysłu :)"

Proponuje jeszcze raz obejrzeć, zwrócić uwagę na kilak szczegółów, gdyż reżyserowi nie zabrakło pomysłu i to z pewnością, tyle tylko, że to film azjatycki, a nie kolejny megahit rodem z hollywood i jak większość horrorów z dalekiego wschodu dla widza z zachodu może wydawać się niezrozumiały i interpretacji może być kilka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones