PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128074}

Klucz do koszmaru

The Skeleton Key
6,8 45 176
ocen
6,8 10 1 45176
5,5 6
ocen krytyków
Klucz do koszmaru
powrót do forum filmu Klucz do koszmaru

Tak beznadziejnego horroru to ja w zyciu nie widzialem ,normalnie szok , usnalem na nim najpierw ,a potem sobie na inny horror przelaczylem ...

ocenił(a) film na 6
Pasterz21

A tak poza tym zanim usuniesz konto ze wstydu to rozrodzniasz drobna roznice pomiedzy horrorem a dreszczowcem?

_MAX_

Ooo a to nie wiedziałem, że jest horror, dreszczowiec, a może jeszcze przerażacz i wystraszacz :)

A film jest conajwyżej średni, przewidywalny do bólu i niestety ma zasadniczą wadę - nie podnosi ciśnienia. Od takie sobie dziełko z nie pierwszym i nie ostatnim tajemniczym domem (z tajemniczą historią) w roli głównej.

laaval

Zgadzam sie :)

_MAX_

A co w tym horrorze bylo z dreszcowca ??? Jak Ci sie nie podobaja moje komentarze ,to nie musisz ich czytac ,poza tym nie bede usuwal konta ,bo oceniasz ten "horror " jako niezły :0 .. dobre sobie ...

ocenił(a) film na 6
Pasterz21

Nie zrozumiałeś.
"gatunek: Thriller".
Nie ma nic na temat tego jakoby to miał być horror. To tak jakbyś napisał, że "Klan" jak na film sensacyjny jest słaby.

ocenił(a) film na 8
Pasterz21

nie umiesz czytać frajerze, to jest thriller!!

hulaszczy232

sam jestes frajerem idioto !

hulaszczy232

i nie wnerwiajcie mnie !

ocenił(a) film na 7
Pasterz21

Jeżeli usnąłeś i oglądałeś jeszcze w tzw międzyczasie coś innego, to może jednak powściągnij emocje przy krytykowaniu tego filmu...

ocenił(a) film na 7
mixer19

ja osobiście po za piła nie lubie zadnych innych filmów gdzie jest pełno krwi (jesli chodzzi o horrory) dlatego ten film choc nastawiałem się na klape(ogladałem w autokarze w drodze na wakacje) o dziwo przykuł moja uwagę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones