PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120804}

Kobieta-Wąż

The Reptile
6,1 1 542
oceny
6,1 10 1 1542
Kobieta Wąż
powrót do forum filmu Kobieta-Wąż

Zastanawiam się, czy ten film rzeczywiście jest taki straszny, czy to tylko zwykłe gore klasy B. Interesuje mnie to, bo podobno jest to jedyny horror, na którym bał się nasz nieoceniony Beksiński.

ocenił(a) film na 1
Dark_Side_Of_The_Moon

film jest beznadziejny. to znaczy moze jako film sam w sobie to ma jakas wartosc chciaz tez nie duzą, ale jako horror to porazka na calej lini. nie polecam, chyba ze tylko dla doswiadczenia jak slabiutki jest

ocenił(a) film na 6
karols66

Film grozy a nie horror do obejrzenia przed obiadem.
Produkcje z lat 20tych byly bardziej przerazajace mimo,ze nie bylo efektow komputerowych wtedy.

Ten film to taki 'poranek',sa lepsze hammerowskie horrory.
Ciekawy pomysl na odwlekanie znaczenia tajemniczych wydarzen w miasteczku.

Beksinski bal sie na tym filmie ale mial wtedy 8 lat.
Dziecko ma inna percepcje i malo jeszcze poznalo w zyciu.
Natomiast najwczesniejsze wspomnienia pozostawiaja najsilniejsze slady w psychice.

I tak na powaznie nie przyniosl mu ten film szczescia.
Mozna powiedziec,ze kobieta-waz zabila i jego w realnym swiecie.

Film przecietniak tylko dla maniakow starych horrorow i dobrych, konserwatywnych czasow.
Ladnie wyglada na polce obok innych;)

Vaginator

Beksinski film ogladal w 1970 roku, a wiec mial 12, nie 8.

Dark_Side_Of_The_Moon

Cześć...Czy wiesz ,że jest świetny i klimatyczny horror sf o tytule ,,The Dark side of the Moon "?????...Polecam gorąco...

GGGGG_2005

Nie wiedziałam :) skoro polecasz, postaram się obejrzeć. Pozdrawiam

GGGGG_2005

Pamiętam ten film, miałem z 7 lat i bałem jak cholera:) W najbardziej przerażających momentach, nie patrzyłem na ekran.

ocenił(a) film na 5
GGGGG_2005

to BADZIEW. Odradzam "Dark.."

użytkownik usunięty
Dark_Side_Of_The_Moon

30 lat temu, w kinie sikałbyś...........

ocenił(a) film na 5

prostata?

użytkownik usunięty
Dark_Side_Of_The_Moon

a może 40.....................................

Dark_Side_Of_The_Moon

Mialem 7 lat kiedy ogladalem go ukradkiem spod koldry w tajemnicy przed rodzicami. Balem sie okropnie! Dzis obejrzalem z sentymentu, jednak film wzbudzil jedynie smiech i politowanie ;)

Dark_Side_Of_The_Moon

spojrz na problem przez pryzmat zyciorysu Beksinskiego, to chyba wlasciwa droga do jego zrozumienia

ocenił(a) film na 5
asmad

Do zrozumienia czego?

Dark_Side_Of_The_Moon

Ciężko powiedzieć. Fana współczesnych horrorów nie przestraszy, prawdopodobnie także znudzi. Osobiście podczas oglądania czułam lekki dreszczyk ;)

Dark_Side_Of_The_Moon

Raczej rozbudził fantazje erotyczne niż przestraszył, z tego co słyszałam :)

ocenił(a) film na 8
Dark_Side_Of_The_Moon

Widziałem ten film jako nastolatek czyli dobrych parę lat temu :). Może gdybym go obejrzał dziś (usiłuję go ściągnąć z sieci) zmieniłbym zdanie ale jak na razie uważam go za najstraszniejszy horror jaki widziałem. Nie ubliżając nikomu uważam że do tego filmu potrzebna jest odrobina wyobraźni. Nie polecam też tego filmu młodszym pokoleniom wychowanym na "Piłach" bo w tym filmie nikt nikomu nie wyrywa flaków ani nie wydłubuje oczu więc będą znudzeni. PS. Dzisiejsze "horrory" doszły już do ściany; nie widziałem jeszcze tylko jak rozjeżdża się gościa walcem, zeskrobuje resztki z asfaltu i gotuje z tego zupę.

ocenił(a) film na 8
Witek_9

Był taki dobry film "Pluję na twój grób" z 1978 z wnuczką Bustera Keatona w głównej roli. Jego remake z 2010 jest tak przeładowane okrucieństwem że dla mnie jest to już śmieszna parodia pierwowzoru.

Dark_Side_Of_The_Moon

Tomasz Beksiński miał 12 lat, gdy oglądał ten film. Horrory, które oglądałam mając tyle lat, też są w mojej głowie do dzisiaj.

ocenił(a) film na 3
Dark_Side_Of_The_Moon

Jest stylowy i gotycki, w żadnym wypadku gore. Beksiński po prostu bał się kobiet, zwłaszcza kobiet-węży ;)

Dark_Side_Of_The_Moon

To był ulubiony film Tomka Beksinskiego, odgrywał on sceny z filmu zakładając maskę gazową na twarz.

Dark_Side_Of_The_Moon

po 1 to co innego straszne dla dziecka, którym na seansie był beksinski.
po 2 liczy się liczba obejrzanych horrorów, tolerancja rośnie jak z narkotykami. na początku mojej przygody z horrorami na byle średniaki patrzyłem przez palce, a potem człowieka coraz mniej przeraża. coraz mniej też wstrząsa, szokuje czy obrzydza. jako fan mocnych kinowych wrażeń, który filmów ogląda naprawdę dużo, powiem, że już z 10 lat temu tych mocnych wrażeń nie odczuwam na filmach i wiem, że to już nie wróci:(
po 3 czasy się zmieniają, filmy na których ludzie 50 lat temu mdleli i uciekali z kin dziś już nie robią takiego wrażenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones