PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7051}

Kobieta publiczna

La femme publique
6,7 975
ocen
6,7 10 1 975
6,7 6
ocen krytyków
Kobieta publiczna
powrót do forum filmu Kobieta publiczna

Lubię Żuławskiego, ale tym razem, niestety, nie podobało mi się to, co zobaczyłam. No, może nie do końca.

Przede wszystkim irytowało mnie aktorstwo w scenach 'filmowych' - recytowane kwestie i te dziwne spazmy, zdecydowanie wzbudzały moją niechęć do tego właściwego filmu. Fabuła - ekstra, z każdą minutą coraz bardziej zakręcona. Muzyka, jak najbardziej na plus, tak, jak i ostatnie 10 minut wraz z zakończeniem - bardzo mi się to wszystko podobało.
Również stronie psychologicznej nie mam nic do zarzucenia. Byłam wręcz oczarowana pracą kamery, zbliżeniem na detale i spojrzenia aktorów - to na mnie naprawdę zrobiło wrażenie!

I pomimo tego wszystkiego, jednak film nie wbił się w mój gust. Za dużo, jak dla mnie było przesadnego wrzasku, swego rodzaju teatralności.

Jednak polecam ten film. W końcu to Żuławski.

Zachęcam do dyskusji i komentowania, ale przede wszystkim zachęcam do oglądania : ).

ocenił(a) film na 5
Lady_of_the_Rings

Dla mnie to pierwszy i pewnie ostatni film Żuławskiego. Wrzask, teatralność, kabotyństwo, nagość... za dużo tego wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones