PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796435}
5,5 29 561
ocen
5,5 10 1 29561
2,8 12
ocen krytyków
Kobieta sukcesu
powrót do forum filmu Kobieta sukcesu

Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu, kto u nas w kraju przeprowadza castingi do filmów? Powinni ich wszystkich pogonić :/ Serio nie ma w kraju nikogo lepszego niż Roznerski, który (niech mi ktoś wytłumaczy czemu) ciągle gada szeptem i krzywi się jakby coś go uwierało? Skąd się wzięła nie jaka Julia Wieniawa? Mam obawy, że mi wyskoczy za chwile z lodówki ze swoim piszczącym głosem. Dykcji ZERO, mimiki ZERO, całość dwa ZERA. Karolak też się nie popisał, ale powiedzmy sobie szczerze, nie miał czego zagrać. Film jest mocno średni, a szkoda bo Wiedłocha i Gelner mają bardzo fajną chemię. Mogli mieć więcej wspólnych scen. Agnieszka wygląda pięknie i gra naprawdę dobrze. Trzymam za tę dwójkę mocno kciuki niech im się powodzi :) Sam scenariusz pozostawia wiele do życzenia, ale na rozluźnienie po ciężkim dniu film w sam raz.

karolinao_o

Roznerski ma swoich przeciwników i zwolenników jak każdy zresztą. Zgodzę się z Tobą, że główna para została bardzo dobrze dobrana. Więdłocha i Gelner stworzyli fajny klimat i wierzę, że między nimi coś się zaczyna dziać :) Warto się wybrać do kina.

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Główna para na mega plus. Roznerski? Taka rola, Karolak coraz lepiej w tych filmach, serio, serio.

karolinao_o

Główni aktorzy mają chemię, przyjemnie się na nich patrzy. Tomasz Karolak nie miał dużej roli, ale zagrał dobrze.

ocenił(a) film na 7
Alissses

bo Karolak chyba po raz pierwszy nie był etatowym błaznem w filmie, i wyszło to na dobre i jemu samemu, i całemu filmowi. W takich rolach można go oglądać.

miniaturcia

Już od pewnego czasu widzę, że coraz więcej filmów, w których nie błaznuje i wychodzi mu to na dobre.

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Fajna para, Gelner powinien częściej brać udział w tak przyjemnych produkcjach. Nieopatrzona twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones