PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 710
ocen
5,0 10 1 86710
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Dobry !

ocenił(a) film na 6

Byłem i zobaczyłem film .Moim zdaniem film jest fajny akcji i humoru nie brakuje .Obsada wpisz wymaluj z filmu "Botoks"ale jest bez zarzutu ! Dobrze radzą sobie w odmiennych rolach ,tak powinno być że aktor umie się wcielić w każdą rolę ... Dla niektórych może wydawać się lekko brutalny ? Ale jak dla mnie inaczej się nie dało ? "Jak się bawić to się bawić ,jak się modlić to modlić !" Pozostaje czekać na kontynuację i czekam ! Polecam !

con_desiros

Film jest idealny na wieczorną rozrywkę w dobrym towarzystwie. Może dla niektórych za dużo przekleństw, ale to w końcu film o
mafii a nie o przedszkolu. Babki dały radę.

użytkownik usunięty
wilczek91

"W dobrym towarzystwie"- buhahahaha.

ocenił(a) film na 6
con_desiros

Iść do kina z nastawieniem na rozrywkę, która może czasem rozśmieszyć, a czasem zaszokować to dobra opcja ;)

ocenił(a) film na 6
con_desiros

Dobrze napisane, nie ma w końcu sensu dorabiać ideologii do czystej rozrywki. Trzeba dać się jej ponieść i tyle.

ocenił(a) film na 6
con_desiros

Kontynuacje mogą być jeszcze lepsze. Ma ta trylogia potencjał, nie ma co.

con_desiros

pierwsze słyszę, że mają być kolejne... no jestem ciekawa jak to wyjdzie, bo Kobiety były całkiem spoko

Filomena00

Vega mówił, że ma być trylogia. Zresztą sądząc po niedomkniętych wątkach (Bela, Niania) to ma to sens.

ocenił(a) film na 9
Alissses

Musi być kontynuacja. Też soczysta. Może będzie więcej gagów i humoru, a 20% mniej kur.. Ogólnie to poziom coraz lepszy. Znaczy lepszy od Botoksu. Inteligentny i spójny scenariusz to podstawa. Mam wrażenie, że bardzo dopracowany. Szkoda, że najśmieszniejsze sceny były w trailerze, może następnym razem będzie ich po prostu więcej. I obsada - rewelacyjna. Segda by się przydała bo ona też świetnie grała neurotyczkę.

Alissses

zobaczymy

con_desiros

No właśnie ja nie bardzo rozumiem skąd te opisy, ze to świetna rozrywka itp. Lubię filmy rozrywkowe, ale ten mnie raczej obrzydzlił. Co jest rozrywkowego i zabawnego w tym, ze jakiś facet zmusza kobiety do robienia sobie loda a innemu rozwalają czaszkę? Ten film był tak niesmaczny, tak obrzydliwy, ze nie byłam w stanie znaleźć tam tej kupy śmiechu, o której piszą piewcy. Jedyne, co było tam zabawne, to scena w lunaparku i śpiewająca na występie Sandra. Reszta była raczej żenująca. Moze mam po prostu jakieś inne poczucie humoru. "Ciota z telewizji, k..." - a publiczność rży. No ja się pytam co jest w tym zabawnego?

ocenił(a) film na 6
con_desiros

film dla odmóżdżenia, ale mnie zaskoczył..spodziewałem się, że zobaczę gniot, a wcale tak nie było

MaRQs89

No ubaw po pachy, niania Frania rozwala system. Miała być warzywem, a powróciła w wielkim stylu.Przy scenie z robieniem kumplowskiej lachy, obcinaniem nogi to myślałem, że zdechne ze śmiechu. Dam 2 gwiazdki zamiast 1 za pomysł żeby zwabić bandziorów w jedno miejsce za pomocą lewych biletów na mundial.

ocenił(a) film na 1
con_desiros

Dobrze sobie radzą? Przeciez twn film jak cala gra aktorska jest sztuczny jak nie powiem co. Typowy film dla sebiksow i to taki najniszych lotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones