PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 737
ocen
5,0 10 1 86737
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

No panie Vega, my "Morze miłości" z 1989 roku widzieliśmy i wiemy skąd pan zrzyna :)

harkonen_mgla

Dokładnie!

ocenił(a) film na 1
wybitny_znawca_kina

Ale Pacino lepszy od Olgi :)

ocenił(a) film na 1
Genral_Film

W istocie.

harkonen_mgla

Nikt nie słyszał o jakimś Morzu miłości.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

miał byś blade pojęcie o kinie to byś słyszał.

Al Pacino z kumplami wabi poszukiwanych lewym zaproszeniem na sportowe wygibasy. Brzmi znajomo? Nie brzmi, bo kina prawdziwego nie smakowałeś.

harkonen_mgla

To, że Al Pacino jest znakomitym aktorem to nie znaczy, że wszystkie filmy z nim są znane.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Niektóre tytułu zwyczajnie wypada znać. Oczywiście miłośnicy wątłej twórczości Patryka Krzemienieckiego mogą mieć inne zdanie.

harkonen_mgla

Ja tam żadnym fanem Vegi nie jestem. Po prostu jestem mało wymagającym widzem, a ambitnych filmów wręcz nie lubię.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Doceniam szczerość. Ufam, że nie szukasz pocieszenia w fakcie, że reprezentujesz typowego zjadacza taśmy filmowej naszej krainy, jeno śpieszysz pracować wytrwale nad swymi gustami filmowymi.

harkonen_mgla

Przecież włanie mnie bardzo cieszzy, że jetem typowym zjadaczem taśmy filmowej naszej krainy, deneruja mnie ludzie, którzy ogladają ambitne kino a jeszcze bardziej ludzie, którzy takie filmy produkują.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

A gdzie wymagania? Gdzie chęć intelektualnego rozwoju?

harkonen_mgla

FIlmy oglądam tylko dla rozrywki i dobrej zabawy. A mam już 36 lat i nie potrzebuję w tym wieku dalej się intelektualnie rozwijać.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Chciałeś napisać "mam dopiero 36 lat". Kiedy ja miałem 36 lat... chciałem dalej się rozwijać. Chciałem? Wiedziałem, że muszę! Po 37-tych urodzinach wcale pęd do rozwoju nie zmalał. Po 40-tych również i po 50-tych liczę, że również nie osłabnie. Prawdę mawiały dziady nasze - kto się nie rozwija ten karłowacieje w każdym tego słowa znaczeniu.

harkonen_mgla

Nie widzę żadnego sensu zeby w tym wieku dalej się rozwijać. Odkąd przejąłem firmę po ojcu i założyłem rodzinę, czyli niecałe 10 lat temu, przestałem się rozwijać, bo po co? I to bzdura jak dla mnie, że kto się nie rozwija ten karłowacieje. Po prostu w pewnym momencie życia, dalsze rozwijanie się przestaje mieć jakikolwiek sens. Zresztą ja w dalszym ciągu robię te rzeczy jakie robiłem kiedy miałem 17 lat i dalej czuje się nastolatkiem.

ocenił(a) film na 1
Andrzejek324

Jezus Maria! Ufam, że żartujesz (choć żart niewysokiego lotu, ale nastolatki tak mają) w przeciwnym razie realnym było by, że wcześniej czy później konkurencja lub nieprzychylny urząd zjadł by Ciebie i Twoją rodzinkę, a majątek wyssał by komornik. W intelekcie siła do walki z przeciwnościami i fundamenty na których powstać może plan awaryjny, nie mówiąc o wizjach rozwoju życia seksualnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones