PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 710
ocen
5,0 10 1 86710
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Nie patrzcie na te autystyczne wpisy krytykantów. To jest twarde kino AKCJI, komu się nie podoba, niech ogląda komedie romantyczne, albo "Klan". A kto lubi ostrą akcję, zabierać swoje drugie połówki i do kina! Ponad dwie godziny ostrej jazdy, na pewno nikt się nie będzie nudzić!

ocenił(a) film na 5
Jajacek_2

A jak komuś Klan też się nie podoba?

Jajacek_2

Na nudę w tym filmie nie można narzekać. Mocne kino sensacyjne z twardymi kobietami, ale nie wszystkim się to spodoba, bo wiadomo nie taka rola kobiety.

ocenił(a) film na 7
Jajacek_2

hej możesz mi przybliżyć która aktorka jest która mafijna kobieta ? czytałam książkę Masy o kobietach o samym Pruszkowie tez ale jakoś nie mogłam się połapać ...

ocenił(a) film na 1
Jajacek_2

Tak, bo istnieją tylko 3 rzeczy w kinematografii. Klan, kino akcji i komedie romantyczne.

ocenił(a) film na 6
Daroo_3

Wczoraj byłem w kinie ale na razie nie oceniam, po ponownym obejrzeniu na dvd ocenie. Nie jestem seksista i rozumiem ze to film o kobietach ale splycenie ról mężczyzn do takiegio płytkiego poziomu mi nie pasuje. Babki wielowymiarowe a faceci no cóż, lipa. Stramowski jako Majami cholernie mi pasował ale jako Żywy oj nie bardzo...

SCORPION60

Pamiętaj że za każdym wielkim facetem w historii stała jakaś kobieta. Jak sam tytuł sugeruje to film o kobietach a nie mężczyznach. Zauważ iż dzięki takiemu chwytowi dziewczyny same chętnie idą do kina i nie narzekają ,że nudzą się na kolejnym sensacyjnym filmie.Widziałem wczoraj tłumy lasek w Multikinie, poszedłem na coś innego ,bo bilety były już tylko w 1 rzędzie na ten film.

ocenił(a) film na 6
lutek

Może i masz rację ale weźmy takiego Pitbulla:NIebezpieczne Kobiety. Też był skierowany do kobiecej części widowni ale obie role były wyważone a tutaj kobiety przedstawione jak Bóstwo a faceci sprowadzeni do minimum.

ocenił(a) film na 6
SCORPION60

Nie są sprowadzeni do minimum. Są to ważne postacie, tylko po prostu w bezpośredniej rozgrywce na spryt itd pokonują mężczyzn. Ot wizja reżysera, nie ma się co emocjonować, bo w większości filmów jest w końcu na odwrót ;)

Maja_90

Serio ? Niby gdzie...
Właśnie w większości takich fabuł, zawsze kobieta jest górą...

ocenił(a) film na 6
Bilet95

Tak grupowo i dosadnie? I w takim krwawym stylu? No może nasuwa mi się porównanie z Rodriguezem, przyznaję ;)

Maja_90

To teraz nagle dopisujesz coś ?
Otóż nie....
Zawsze, ale to zawsze, jak porównuje się płeć, to panie zawsze będą przedstawione jako te lepsze, mądrzejsze i wspanialsze.
Zawsze.
Pierwsza lepsza komedia, pierwszy lepszy film sensacyjny... ostatni film Vegi....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolczesta

Krótkie pytanie: czy Ty w ogóle oglądałeś ten film?

ocenił(a) film na 1
_marcinez_

Tak, i prawie wyszedlem :) Widze ze ty ogladales i cieszysz miche wiec podstawówka zaocznie skonczona. Nie ma w tym filmie nic ciekawego NIC

ocenił(a) film na 6
kolczesta

Elokwencja wylewa się litrami, gratuluję :) I beztalencie w osobie Warnke - aktorki teatralnej, ktora bawi się konwencją filmu sensacyjnego? Gratuluję po stokroć. LOL.

ocenił(a) film na 1
Maja_90

Ten gilm to magnez na kase. Warnke nie zagrala nigdy w zadnym dobrym filmie..

kolczesta

Tak, byłem i nawet nie zamierzam się z tego powodu komukolwiek tłumaczyć. Tak samo, jak i z tego że ten film, nie licząc dłużącego się początku, po prostu mi się podobał. Komentarz ad personam ustawia Cię w tej dyskusji na samym dnie, więc pozwól że już nie będę wdawał się w dalszą dyskusję z Tobą.

ocenił(a) film na 1
_marcinez_

Nie ma sensu ze mna dyskutowac bo moje zdanie jest jasne. Dajesz 9 a film ma mnóstwo błędów, same kur wy c h uje etc i do tego fabula tak bez sensu ze to niewiarygodne. Niedopracowany jedt w 90% technicznie. A watki? Nawet ruskie nie robis takiej c h u jni. Narazie mądry panie. .

kolczesta

Kolczesta, za dużo agresji, za mało interpunkcji. Na kasę jest magnes. Magez jest na stres.

ocenił(a) film na 5
Jajacek_2

Film jest mocny? Te mocne sceny są momentami tak żałosne, że aż śmieszne. Scena z trzema kolesiami z mafii i Dygantową też jest mocna? Jest jak z amerykańskiego sitcomu. Jeżeli przy tej scenie całe kino się śmieje, to czy można ją nazwać mocną? Film przede wszystkim jest śmieszny, i to nie bardzo śmieszny.

ocenił(a) film na 9
No_name2

Mocne jest dla mnie to, że Vega jako jedyny polski filmowiec nie boi się tematów przez innych skrzętnie pomijanych. Takim tematem, zresztą kolejny raz w jego filmie, jest ukazanie przestępczych działań polskich służb specjalnych, w tym wypadku na przykładzie wysokiego ranga oficera CBA. Za samą odwagę mówienia o tych tematach, kompletnie niezrozumiałych dla lemingów, już należy się Vedze szacunek.

Jajacek_2

Najpierw szanuj siebie. I nie rób ze zwykłego paprykarza Chateaubriand!

ocenił(a) film na 1
Jajacek_2

dla mnie chocby i 10000000 widzow ogladalo filmy vegi to i tak bede zawsze uwaazal ze Vega to jest nie rezeser i robi wyorby filmo poodbne wszystke jego filmy to gowno i mozgo jeby,jak ktos maz siano wmozgu i zero mysleni to niech oglada ja dawno powiedzialem nogdy wecej,szkoda zdrowia,na tym filmie jest kraksa samohodowa to nawet nie potrafili sprawic ze w samohodach nikog nie bylo obejrzyjcie recenzje na you tube sfilmowani. zycze silnych nerwow na filmach vegi ja wole chlopcy z ferajny scorseze

robert_andruczyk1969

nie boisz się że cię znajdą? kolejny żałosny troll

ocenił(a) film na 6
Jajacek_2

Też miałam wrażenie, że ten film jest najmocniejszy pod każdym względem. Wyraziste postacie, soczyste dialogi i brutalność. No, ale to film o mafii, więc nie dziwi nic.

Jajacek_2

złotówki nie żałuje.... poszedłbym jeszcze raz. Vega ma sprawdzonych aktorów i tyle..... wdzielibyście tam Karolaka lub Soche itp. gwiazdy???? Czy kolejne G**no produkcji TVN?? NIE. Dlatego wielki szacunek dla reżysera ze idzie swoja wizja. Następny film Vegi tez pójde.

Jajacek_2

Co Ty człowieku pieprzysz? To ma być "twarde kino AKCJI?" POWAŻNIE?! Nie mam pytań... I ta ocena 9 dla takiego czegoś. Idź człowieku, jesteś po jednych pieniądzach z tym filmem. 6 to ocena i to lekko zawyżona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones