PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 710
ocen
5,0 10 1 86710
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii
ocenił(a) film na 6

Identyczne filmy, to i identyczne plakaty...

ocenił(a) film na 7

Znowu ten sam komentarz...Sam widzisz jak trudno byc oryginalnym ;)

użytkownik usunięty
a_g_85

A co można napisać innego o filmach Vegi poza tym, że są porażką na każdym polu i mają identyczne plakaty ?

ocenił(a) film na 7

Prawda jest taka,ze wiele filmow tego samego rezysera charakteryzuje sie podobna grafika na plakatach. Z reszta skoro postanowiles obejrzec “kolejny taki sam film” to znaczy,ze poprzednie Ci sie podobaly. No chyba,ze oceniasz jedynie filmy po okladce(plakacie). Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
a_g_85

Ostatnie filmy Vegi jakie widziałem to "Nowe Porządki" i "Niebezpieczne Kobiety". Jak jeszcze drugiego Pitbulla ratował Linda, to kolejna część jest kinem klasy Z. Na kolejne szkoda mi czasu.
Również pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7

Czyli krytykujesz film,ktorego nawet nie widziales? dobre ;)

ocenił(a) film na 3

Vega zrobił jeden dobry film a reszta jego prób to takie nieudolne "bo ja umim", jak się okazuje nie umie. Wszystkie jego filmy to takie odgrzewane kotlety w innej panierce. Nie oczekuj że chociaż plakat będzie oryginalny.:D:D:D I ten tekst jak we wszystkich trailerach jego filmów: "Film reżysera Pitbula":D:D żałosne to to i tyle.

użytkownik usunięty
Radek2909

Jeszcze lepsze jest to, że wszystko jest na prawdziwych wydarzeniach :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones