PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 711
ocen
5,0 10 1 86711
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Ja Vege akurat lubię, poza perełkami takimi jak Last minute może, ale od razu mówię, że nie chcę tu rozkręcać dyskusji o tym czy to dobry czy zły reżyser, czy te filmy są dobre czy słabe.
Może go kochać albo nienawidzić, ale patrząc ile komentarzy pojawia się pod każdą wzmianką o jego nowym filmie, nawet o wypuszczeniu nowego plakatu, widać że to jeden z budzących największe emocje polskich reżyserów. Jak myślicie, czy za 10, 20, 30, 40 czy 50 lat Vega zostanie zapomniany czy wręcz przeciwnie - zapisze się na zawsze w historii polskiego kina?
Moim zdaniem zdecydowanie będzie się o nim pamiętać, a zdania będę równie podzielone jak obecnie :D
Już o tym pisałem pod zwiastunem, ale powtórze tu jeszcze raz - moim zdaniem naprawdę warto oglądać te filmy choćby poglądowo.

pablosik_2

Ciekawy temat do dyskusji, w sumie aż sam nie wiem co odpisać.
Ale chyba się z Tobą zgodzę. Bez wątpienia Vega ma pewną wyrazistą wizję, którą konsekwentnie realizuje a przy tym wie, jak budzić kontrowersję i wywoływać szum
Filmy robił lepsze i gorsze, jak każdy. Myślę że za kilkadziesiąt lat będzie się pamiętać o Pitbullach, możliwe że i o Kobietach mafii (zobaczymy).
Jestem w stanie sobie wyobrazić, że Vega odegrał już jakąs ważną rolę w historii kina, tylko z punktu w którym jesteśmy obecnie tego nie widzimy, albo po prosut nie umiemy obiektywnie tego ocenić.
W każdym razie ciekawa myśl

ocenił(a) film na 6
pablosik_2

Zgadzam się, takie kontrowersyjne filmy, czysta rozrywka, ale z tematami do zastanowienia się też są potrzebne. Vega na pewno nie zostanie zapomniany.

pablosik_2

Poglądowo - owszem. Ale to nie powód żeby zapłacić za to bilet. Kiedyś... przed tv.... Ale jak mam wydać moje ciężko zarobione pieniądze na kino, to na pewno nie na to. A że lubię kino i wydaję na to dość dużo, to szczególnie zwracam uwagę na jaki film kupuję bilet.

pablosik_2

W końcu głos rozsądku! Moim zdaniem on już się zapisał w historii kina, nikt inny nie osiągnął takich wyników oglądalności.

ocenił(a) film na 6
pablosik_2

Dobrze napisane, ja tm nie narzekam, że między arcydziełami światowego kina oglądam Vegę. Taka rozrywka jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Jendryn

Pewnie, że tak. Nie ma co dorabiać ideologii do czysto rozrywkowych filmów. Chociaż zwraca Vega uwagę na problemy kobiet w męskim świecie biznesu, nieczystej gry i pieniądza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones