PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795758}
5,0 86 710
ocen
5,0 10 1 86710
3,5 19
ocen krytyków
Kobiety mafii
powrót do forum filmu Kobiety mafii

Kobiety mafii to ... Agnieszka Dygant w roli zabójczej niani. Olga Bołądź zaś zmysłowa i promieniująca seksapilem Aleksandra Popławska, która ukazana jest, jako postać dramatyczna. Kapitalna w roli tępej blachary jest Katarzyna Warnke, która również przechodzi na ekranie przemianę. Cztery świetne aktorki, które warto zobaczyć w mało typowych dla nich rolach.

kasia_muchaaa

Podpisuję się pod tym tekstem. Każda wypadła bardzo dobrze, chociaz najbardziej podobała mi Warnke i Popławska. Nie spodziewałam się, że ich role będa takie dobre.

kasia_muchaaa

to prawda panie dały popis świetnego kunsztu aktorskiego. choć dla mnie Warnke kradnie wszystkie sceny w których jest

kasia_muchaaa

prawda, pokazały się z lepszej strony niż panowie

kasia_muchaaa

Popławska super, mam nadzieję, że będzie tak samo doceniana jak jej siostra.

ocenił(a) film na 6
kasia_muchaaa

Dla mnie wygrywa Warnke, ale pozostałe panie depczą jej po piętach ;)

ocenił(a) film na 6
kasia_muchaaa

Tak, panie pokazują panom, że w tym filmie ich miejsce jest na drugim planie.

ocenił(a) film na 6
kasia_muchaaa

No właśnie - Popławska - dramat, miłość, seks i to pokazane niebanalnie. Ma babka to coś!

ocenił(a) film na 6
kasia_muchaaa

Podoba mi się to, że tak naprawdę żadna z nich od początku do końca nie jest tylko seksowną lalką bez uczuć.

kasia_muchaaa

Warnke nawet nie poznałem na początku. Jak na film Vegi to fajnie zaprezentowana przemiana z tępej dzidy w kobietę doświadczoną przez życie.
Najbardziej jednak irytowała mnie Bołądź, zawsze ten sam tępy wyraz twarzy i szczerzące się zęby. Ona sypia z Vegą, że ten ją tak obsadza? W każdym filmie ta sama gra... Dobrze, że nie miała za wiele wspólnych scen z Warnke, bo ta by ją zjadła.

ocenił(a) film na 8
kasia_muchaaa

Katarzyna Warnke - odjazdowa rola. Jak zwykle, w polskich filmach, mam kłopoty ze zrozumieniem wypowiadanych słów ale tych parę, przy odpowiedniej modulacji głosu, potrafiło mi zrozumieć wszystko - reszta słów mogłaby być zbyteczna. W "Walce o ogień" słów nie było i wszystko było jasne. Po milionach lat, bogatsi o mocne dwa, trzy słowa - jak my piorunem idziemy z postępem. Bardzo dobre kino - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones