PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453958}

Kobiety pragną bardziej

He's Just Not That Into You
6,6 96 133
oceny
6,6 10 1 96133
5,5 11
ocen krytyków
Kobiety pragną bardziej
powrót do forum filmu Kobiety pragną bardziej

Film obejrzałam ze względu na obsadę. Niestety okazał się nudną obyczajówką o tym, że kobiety to idiotki i desperatki, a faceci świnie i zdrajcy z syndromem Piotrusia Pana.

Oglądałam z poirytowaniem jak Gigi (Goodwin) robi z siebie kretynkę, Scarlett Johansson z premedytacją uwodzi żonatego Bradleya Coopera (a ten po słabych i niezbyt przekonujacych oporach bez większych wyrzutów sumienia zdradza żonę). Jeszcze Jennifer Connelly robiąca aferę o papierosy i Jennifer Aniston zmuszająca faceta do ślubu. Film po prostu nudny i przykry. Jedyną zaletą są przystojni aktorzy i ładne aktorki. Z filmu jasno wynika, że życie jest pełne rozczarowań, a relacje damsko-męskie to prawdziwe tortury i życie w niepewności.

ocenił(a) film na 8
paulina_corleone

Chyba oglądałyśmy dwa różne filmy... Owszem, Jennifer chciała żeby Ben się z nią ożenił ale potem zrozumiała (patrząc na żonate siostry i ich mężów), że nie to jest w ich życiu najważniejsze... I zaakceptowała to jego podejście, bo on był dla niej ważniejszy niż jakiś ślub. To, że on się ostatecznie potem jej oświadczył i wzięli ślub wynikało z tego, że tak jak wcześniej ona zrezygowała ze swojego uporu tak i on postanowił zrobić coś dla niej, mimo, że tak jak mówił - w śluby nie wierzył. A może po prostu ten czas spędzony osobno uświadomił mu, że bez sensu się wcześniej upierał i że w zasadzie nie widzi przeciwskazań do tego żeby stać się małżeństwem? Ten wątek podobał mi się zdecydowanie najbardziej, jest BARDZO życiowy.

Życie nie jest pełne rozczarowań, nie o to w tym filmie chodziło... Życie jest ciągłą nauką i poznawaniem samego siebie. I czasem trzeba czegoś doświadczyć na własnej skórze żeby przekonać się co jest dla nas najlepsze.

ocenił(a) film na 3
paulina_corleone

Zgadzam się z Tobą w 100 %, oglądanie tego filmu sprawiło mi przykrość. I irytację patrząc infantylną Gigi. Jedyny znośny wątek to Ben i Jennifer, to mogłoby się zdarzyć. Reszta to jakiś wydumany banał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones