PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35443}
7,0 181
ocen
7,0 10 1 181

Kocha, lubi, szanuje
powrót do forum filmu Kocha, lubi, szanuje

Filmoteka Narodowa kilka lat temu odnalezła kopię
"Kocha, lubi, szanuje" w zagranicznym archiwum filmowym!
:)))))))))))))
Narazie kopia jest w bardzo złym stanie, technicy robią co mogą...
Miejmy nadzieję, że już niedługo odbędzie się "premiera" ;)

czy wiadomo jak ta sprawa sie rozwija? widze ze wpis sprzed 2 lat, a nadal nic o tym nie slychac :(

Bardzo ciekawa sprawa, ktoś, coś wie?................................................

Sprawa ucichła... bardzo chciałabym zobaczyć ten film. Jest w nim mój ukochany przedwojenny aktor. Czy ktoś coś wie... czy udało się odratować film.?

camelflo

Będzie w Iluzjonie niby...

ocenił(a) film na 7
_Garret_Reza_

Dobra wiadomość !

25.09.2011 18:45 w ramach cyklu GWIAZDY PRZEDWOJENNEGO KINA – LODA HALAMA W STULECIE URODZIN

lokumag

Czy ma ktoś informacje na temat tego czy faktycznie fim jest już w stanie nadającym się do uzytku ?!
a może ktoś go juz widział ? ;)
Proszę o recenzje!!

ocenił(a) film na 7
Neuromer

Film był wyświetlany 25.IX w Iluzjonie w ramach filmów z Lodą Halamą, czy będzie powtarzany, nie mam pojęcia. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to 3-4 razy taśma była mocno naruszona i przez dłuższą chwilę nie dało rady nic z tego zrozumieć, ale ogólnie film nadaje się do użytku. Sam film lekki, słodki, ze swoim przedwojennym klimatem, mi do gustu przypadła zwłaszcza rola Eugeniusza Bodo. Z pewnością warte obejrzenia.

lokumag

Dziekuje za informacje :)

Neuromer

Jak na polski przedwojenny film z 1934 roku to kopia idealna...
Co najważniejsze kompletna - nie zauważyłem większych braków, nawet oryginalna czołówka w całości.
Jest trochę uszkodzeń emulsji ale absolutnie nie przeszkadza to w oglądaniu i odbiorze filmu.
A sam film? Świetny - co to dużo mówić. Rola Bodo rzeczywiście bardzo fajna, ciekawa... trochę inna niż wszystkie.

MrDeszczowy

na emisje w TV raczej nie ma co liczyć bo jest w "Osieroconych" :(

Neuromer

no jeszcze to:
http://www.youtube.com/watch?v=-FfrZDKLwxc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones