PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744749}
6,6 28 876
ocen
6,6 10 1 28876
4,4 9
ocen krytyków
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
powrót do forum filmu Kochając Pabla, nienawidząc Escobara

Jeśli nie najlepszym. Ten wielki brzuch i talent aktorski są tu bardzo dobrze widoczne ;) Uderzające podobieństwo z prawdziwym Pablo też. I sposób w jaki się porusza i mówi - niby szaleniec, ale wyważony. Aktorska perełka.

Laksandra

charakteryzacja godna wszystkich nagród, niesamowita rola Bardena

ocenił(a) film na 7
Daria1983

Wiecie, co mnie uderzyło w tej roli... że kompletnie, ale to zupełnie nie widziałam w tym Escobarze jakże charakterystycznego Bardema, tak mocno wszedł w tę rolę, że nawet z wyglądu przestał mi przypominać Javiera (który sam w sobie, chcąc nie chcąc, kojarzy się jednak ze swoimi poprzednimi rolami, a w tym filmie wręcz na odwrót)

ocenił(a) film na 8
Daria1983

Nawet nie trzeba było wiele charakteryzować :D

ocenił(a) film na 8
Laksandra

Niby obleśny ten Pablo, ale jednak Bardem nadał mu jakiś sznyt ;)

ocenił(a) film na 8
Laksandra

Zgadam sie w 100%!!! Jesli Bardem nie dostanie za te role Globa i Oscara to ja juz nic nie rozumiem... O Penelope sie wypowiadal nie bede bo ta kobieta po raz kolejny zagrala podobnie jak w innych filmach...

punisher822_filmweb

A tam od razu "Globa" czy inną statuetkę, nie zawsze świadczy to jakości samej roli. Aktor gra dla widza, a nie dla nagród, i nie potrzeba nagród żeby dobrą pracę aktorską (tak jak w tym filmie) zauważyć. Pzdr.

ocenił(a) film na 7
Laksandra

Świetna charakteryzacja i mimika. Nagradzałbym!

Laksandra

Podobał mi się bardziej niż Escobar z Narcos ;)

ocenił(a) film na 8
Alissses

Czy ten film jest w całości po angielsku?

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 8
Alissses

To koniecznie sobie pusc thriller sensacyjny pt.ESCOBAR RAJ UTRACONY. Tam swietnie Escobara zagral Benicio Del Toro. Kawal dobrego filmu...

użytkownik usunięty
Laksandra

Zdecydowanie lepiej niż Wagner Moura z Narcos. Tego charakteryzowała bardzo dobra gra aktorska, jednak dosyć słaby hiszpański. Nie można było zatuszować jego akcentu, skoro jest Brazylijczykiem.

Bzdura! Moura nie wiem jak to zrobił, że mało kto ma w tym filmie tak naturalnie brzmiący kolumbijski akcent jak on. Tak że zanim nie przeczytałem informacji o tym aktorze, byłem przekonany, że jest on jednym z niewielu kolumbijczyków wystepujących w tym serialu. Natomiast Bardem gra po angielsku więc w ogóle w tej konkurencji odpada w przedbiegach. Ale przypuszczam, że "po kolumbijsku" nie dorównałby Mourze i sepleniłby i burczał jak to Hiszpan.

ocenił(a) film na 6
Laksandra

Pablo gdyby został prezydentem Kolumbii to byłaby najlepsza rzecz dla tego narodu. koka i tak jest i tak, tylko ze amerykance wiecej na tym teraz zarabiaja. smutne

BaronPlisik

TY De...lu. Zamknij się . Baran , który gloryfikuje mordercę .

piotrek78_filmweb

mowisz jakby rzad usa to nie mordercy...

BaronPlisik

"Pablo gdyby został prezydentem Kolumbii", miałaby ona embargo od wszystkich krajów świata, a wkrótce USA wjechałyby tam jak do Panamy w 1989 r. i zrobiłyby porządek w kilka dni.

ocenił(a) film na 7
Laksandra

W filmie nawet gra nawet jeden aktor który również grał w serialu Narcos taki blondyn z brodą.

ocenił(a) film na 7
MaXXi

Koleś od brudnej roboty, zauważyłam ;)

Laksandra

Brakowało tylko ...PUTA :)
Genialna gra aktorska i charakteryzacja

ocenił(a) film na 3
Laksandra

Bardzo słaby hiszpański, a kolumbijskiego to już w ogóle nie przypominało, ale charakteryzacja bardzo udana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones