PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749727}
3,3 17 872
oceny
3,3 10 1 17872
1,4 5
ocen krytyków
Kochaj
powrót do forum filmu Kochaj

Wczoraj byłam na premierze w Kinotece. Na pokazie filmu nie zostały nawet same "gwiazdy".
Sam film był tak zły, że wyszłam po godzinie. Nie zdarza mi się raczej wychodzić z kina w połowie projekcji, ale tym razem zwyczajnie nie dałam rady.
Tragiczne dialogi, nierealne sytuacje, niedopracowane ujęcia. Ten film jest zwyczajnie zły. Kiedy usłyszałam, że "Miłość jest jak sraczka przychodzi niespodziewanie" wypowiedziane przez 'pijaną' Lamparską na moście Świętokrzyskim to już nie mogłam. Wyszłam.
Podstarzała Kożuchowska, która za wszelką cenę chce się odmłodzić, Lamparska, do której przykleiła się łatka "ładnej ale grubej" i raczej nie minie. Olga Bolądź próbująca trochę jakby być hollywoodzką gwiazdą z wielkiego ekranu, z tymi swoimi przesadzonymi gestami, mówię zwyczajnie NIE.
Bardzo mnie boli, że w Polsce wydaje się tak duże pieniądze na takie tragiczne filmy.

maaart

ja mam inne odczucia, a jakbyś zajrzała na spanchat filmu, to byś wiedziała, że one w czasie filmu udzielały wywiadów itd, geeralnie pracowały.

ocenił(a) film na 2
maaart

Jak po godzinie to nie w połowie, ze 20 minut zostało wtedy do końca ;)

maaart

Jak można nakręcić tak zły film ?!

Obejrzyj Kac Wawe !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones