PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742627}

Kochajmy się od święta

Love the Coopers
6,2 20 915
ocen
6,2 10 1 20915
5,7 3
oceny krytyków
Kochajmy się od święta
powrót do forum filmu Kochajmy się od święta

Kolejny przykład na to, jak przekłamane są zwiastuny;) Zapowiadało się świątecznie, lekko i przyjemnie, a przy oglądaniu okazało się, że nawet całkiem świątecznie nie było - momentami wręcz smutno, a ogólnie kiepściutko, szkoda.

Valola

Zgadzam się. Ja też poszłam, bo napaliłam się po obejrzeniu zwiastuna. Generalnie uważam, że pierwsza część filmu była nieśmieszna i o niczym, przegadana. Potem jak losy bohaterów się spotkały nawet było kilka śmieszniejszych scen i coś się zaczęło dziać. Ale ogólnie film zawiódł moje oczekiwania.

ocenił(a) film na 2
Valola

Ja wytrzymałem 40 minut. Nie zaśmiałem się i nie zaciekawiłem historią.

ocenił(a) film na 7
Valola

W sumie ja bym tego filmu nawet komedią nie nazwał,raczej familijny,bo faktycznie nic tam śmiesznego nie było.Świąteczny klimat mi się nawet podobał,ale jednak zabrakło w nim tego czegoś.Oceniam więc na mocno naciągane 7 ;).

Valola

film słaby, więcej tutaj dramatu niż komedii. Spodziewałem się lekkiej komedii świątecznej a tu lipa.

ocenił(a) film na 8
Valola

Zwiastun jest po to,żeby przyciągać ludzi do kina.To tak jak reklama proszku do prania, plamimy białą koszulę sokiem z wiśni i sokiem z trawy,wrzucamy do pralki dosypujemy "Ociec prać" i koszula wygląda lepiej niż podczas zakupu w sklepie!Czy aby na pewno?!Jak myślisz, poco ludzie w Polsce chodzą do kościoła?Bo uwielbiają gruszki na wierzbie,a że przy okazji są strzyżeni...to już inna bajka.We wszelkiego rodzaju reklamach,czy zwiastunach chodzi dokładnie o to samo.Kasa,misiu!Kasa!Moja rada:Nie chcesz się na czymkolwiek zawieść,to opieraj się na opiniach ludzi wiarygodnych, o podobnym do twojego guście."Inaczej plama na koszuli się nie spierze".

Valola

no to chybadobrze, é wiécej dramatu niz komedii i przegadane, nie ? Film by swietny - przypadkiem tafilam w tv w drugi dzien swit i od 20stej minuty z mam obejrzalysmy caly i bylo i doglebnie i smiesznie - a porblemy Eleanor moga odzwierciedlac problemy wielu mlodych kobiet 'Probuje btc tak smieszna na sile, zeby za tym sie ukryc' to mni wzruszylo do glebi)

Valola

Bo to tak naprawdę komediodramat - Wiec akurat film jest miejscami śmieszny jaki i smutny.

buterfly

przypomnij mi jedną śmieszną scenę proszę

markin

Najpierw musiałbym przypomnieć sobie film po 3 latach od oglądania, pamiętam jednak, że John Goodman mnie bawił, jak i wzrusza. Natomiast odnosząc się jeszcze do twojego drugiego komentarza, to film obyczajowy może być komediodramatem, jedno drugiego nie wyklucza.

Valola

Słaby film, na kanwie filmów Martina. Już zaczyna mnie wku... opisywanie filmu obyczajowego czy jakiegoś dramatu rodzinnego mianem komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones