PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 520
ocen
5,7 10 1 22520
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

hahahaha Niepodobał mi sie aktor z twarzy dla tego film ma gorsza ocene hahahahahaha tak to tylko kobiety potrafia!!!!! hahahaha smieje sie z was bo jestescie wszytskie takie same płytkie jak..." nieda sie nawet porownac jak bardzo" hahaha

zabmistrz

hahahaha... skoro uważasz, że "jestescie wszytskie takie same płytkie jak..." nieda sie nawet porownac jak bardzo" , to tylko świadczy o tym, że Ty jesteś chyba podobny do tego kolesia. wspóczuje.

Leighton

Trzeba trochę racji mu przyznać , może z tą płytkością wszystkich to przesadził ale faktycznie ocenianie filmu bo aktor czy aktorka ładny/ładna się to szczyt głupoty. Mi się jeszcze nie zdarzyło nigdy w życiu dać wysokiej oceny dla filmu bo aktora mi się podoba z wyglądu. Prawdę powiedziawszy dla wielu filmów co aktorki mi się bardzo podobały z wyglądu dałbym 1/10 bo filmy słabe , a za wygląd aktorki nie oceniam , może być miss świata jak film słaby to niska nota.

zabmistrz

hehehe przyznam ze ten nos glownego bohatera skupial moja uwage przez wiekszosc filmu. wiekszosc zydkow pewnie mu zazdrosci takiego okazu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones