PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 526
ocen
5,7 10 1 22526
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

0/10

ocenił(a) film na 1

Nie wiem czym sie kieruja uzytkownicy wyzej i nizej oceniajac go 8/10 ale zakladam ,ze swoim 16 letnim wiekiem:) w kazdym razie film to kolejna totalnka kleska, goraco nie polecam.

ocenił(a) film na 7
jamjedyny

Na całe szczęście założenia nie zawsze okazują się prawidłowe:) Ja dla przykładu mam 22 lata a film oceniłem na osiem gwiazdek. Szukałem filmu lekkiego, przyjemnego, zabawnego i taki dostałem. Co do oceny to trzeba brać poprawkę na to, że oceniałem film przez pryzmat gatunku do jakiego należy. Ósemka, ósemce nie równa.

ocenił(a) film na 1
jamjedyny

zgadzam się - dla normalnego zdrowego 16 latka ten film będzie śmieszny - a co do 22 latka ... no cóż ... nie każdy rozwija się prawidłowo :)

jamjedyny

Nie ważne kto ile ma lat i na jakim etapie rozwoju się zatrzymał.
Tutaj kluczem do treści jest ogarnięcie pojęcia konstruktywnej oceny, które to jest nieznane zdecydowanej większości.

Nie ma sensu się z Wami drapać, trzeba poczekać, aż sami dorośniecie do tworzenia sensownych postów w tematach pod filmem na tym portalu.

ocenił(a) film na 3
jamjedyny

Tyjedyny, ja akurat mam 17lat od dwóch miesięcy, czyli uważasz że te dwa miesiące temu dałbym temu filmowi 8*? Kurde, ile na tej stronie można spotkać wszystko wiedzących osób.. Ten film jest strasznie żałosny, według mnie reżyserów takich filmów powinno się ścigać. Po 20minutach wysiadłem, chociaż miałem na to ochotę już po 1minucie..

ocenił(a) film na 10
jamjedyny

Trzeba oglądać ze zrozumieniem bo tak to jest jak się ogląda film robiąc co innego albo ogląda pierwsze minuty i się pisze na forach filmu ze jest do kitu a po 2 proszę nie oceniać nikogo po wieku proponuje obejrzeć jeszcze raz a potem pisać.

ocenił(a) film na 3
marzenka147

Po obejrzeniu paru minut miałem ochotę strzelić sobie w głowę, ciesze się że go nie zrozumiałem, bo pewnie bym to zrobił..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones