PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 523
oceny
5,7 10 1 22523
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

... ale prawdę mówiąć liczy się tylko to czy obejrzenie go to dobra zabawa - Ja uważam że tak i dlatego 9/10... :)

ocenił(a) film na 1
1lukidabro

o ja pier..... ten film jest tak żałosny że nie powinien być wydawany na DVD, zamiast tego od razu do kosza albo na torrenty. 1/10

ocenił(a) film na 10
wolfen3_2

Wlasnie przez takich jak ty takie filmy mają taką ocene.. jak mozna dać filmowi ocene 1/10 ? to chyba jak by był niemy i bez obrazu.. mi się podobał i nawet fajna przygoda , dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 9
Ucho_4

Bardzo pozytywny film. Świetna zabawa. Dla mnie 9/10.

ocenił(a) film na 9
wolfen3_2

tutaj koledze chyba odezwały się kompleksy z liceum... :)

ocenił(a) film na 9
1lukidabro

oczywiście mowa o koledze co dał 1/10 :)

ocenił(a) film na 1
1lukidabro

możesz sprecyzować o co tobie chodzi ? :D

ocenił(a) film na 9
wolfen3_2

no nie wiem... tak Cię ten film zbulwersował że może jest coś w tym osobistego :)

ocenił(a) film na 10
1lukidabro

odemnie 8/10 miejscami jest głupkowaty ale za to w całości wypada całkiem nieźle

1lukidabro

Właśnie to mnie dziwi, producenci tworzą komedię, która z założenia ma być mniej więcej taka jaka powstaje (lekka, o nieskomplikowanej fabule, śmieszna i tylko na jeden wieczór - czy tam półtorej godziny). Potem ktoś wpada na filmweb z najniższą oceną i jako wady podaje monotonię, lekkość, czy brak fabuły. Horrorom też dajecie 1/10 bo nie są śmieszne, scionce fiction też, bo są nierealne? Litości. Już nie mówię o komentach typu: "Dno, 1/10 po 5 minutach wyłączyłem" - lol. No i powtarzanie się, co roku kręci się 1000 filmów od paru dobrych lat, a wy oczekujecie, żeby ludzie ciągle wymyślali coś czego jeszcze nie było? "O, nowy model mercedesa - znów cztery koła i nadwozie - phi, jakby nie mogli wymyślić czegoś nowego".
-----------------------
Mój poziom ubawienia w tym filmie był raczej zadowalający. Było kilka zaskakujących momentów, które bawiły i kilka przewidzianych, ale równie śmiesznych. Śmiesznych tekstów jak zawsze w tego typu filmach jak na lekarstwo. Raczej dla fanów typowych amerykańskich komedii. 7/10.

użytkownik usunięty
scooolari

Lubię sobie czasem obejrzeć prostą, głupią i naiwną komedyjkę, żeby się odstresować. Ale...ten film wyjątkowo średnio przypadł mi do gustu. Początek był całkiem fajny i rozpoczął się od "wielkiego bum", zaś dalej było już niestety tylko słabiej. Owszem, było kilka śmiesznych momentów, ale to moim zdaniem za mało by powiedzieć, że film jest dobry. Zakończenie z jednej strony nietypowe, z drugiej jednak...ni z gruszki ni z pietruszki. Fajnie, że obyło się bez patosu, ba, nawet można powiedzieć o pewnej gorzkiej refleksji tytułowej Beth Cooper, ale...co z tego, kiedy całość chwilami była...drętwa. Poza wspomnianymi kilkoma momentami wyszła z tego średnia komedyjka. Nie spodziewałem się fajerwerków, ale i tak "I love you, Beth Cooper" pozostawił po sobie niedosyt śmiechu. Ode mnie - 5/10.

ocenił(a) film na 9
1lukidabro

świetny film najlepsza komedia o młodzieży jaka w tym roku oglądałem te nowe tandetne american pie bije na głowe:D

bardzo przyjemny film:D warto obejrzeć, po obejrzeniu byłem pozytywnie zaskoczony:)

Polecam;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones