PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 520
ocen
5,7 10 1 22520
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

Przyjemna komedia szkoda, że fabuła jest zupełnie nierealna. Kolejny film amerykański z serii kolesiowi z którego się nabija cała szkoła niespodziewanie udaje się przekonać do siebie i rozkochać najgorętszą szkolną dziewczynę...
W sumie to się zastanawiam czy nie pojechać do stanów bo może i mi się uda?

ocenił(a) film na 7
mawej

Człowieku?! Co ty piszesz? Jak masz zdobyć jakąkolwiek laskę skoro zero wiary w tobie? Przecież z takim nastawieniem to ty nawet nie zagadujesz, więc przestań krzanic tylkoz rób coś a nie gadaj to niemożliwe...

ocenił(a) film na 7
mawej

Rozumiem co czujesz. Ja także nie mam tej śmiałości, żeby wyznać osobie, która mi się podoba co do niej czuję...

paulaa669

Tylko ty jestes dziewczyną więc nie jest to raczej dziwnę. że to chłopak powinien powiedzieć dziewczynie co do niej czuje a nie na odwrot :P

ocenił(a) film na 7
mawej

No wiesz, różnie bywa w dzisiejszych czasach ;p

ocenił(a) film na 7
mawej

To jest właśnie podstawowy problem większości kolesi, zakochać się w stworzonym w swojej głowie wyidealizowanym obrazie ,,najgorętszej szkolnej dziewczyny". Takie są z reguły tępymi, samolubnymi i zarozumiałymi p i z d a m i. Masz pieniądze i czerwony, sportowy samochód? Startuj do nich, na pewno wtedy wydasz im się spoko kolesiem, możesz nie mieć mózgu, ale i tak dadzą ci się pogłaskać.
Polecam zainteresować się dziewczynami, które nie są tak ,,przebojowe", ale zapewniam, że też mają wszystko na miejscu. Mniej pustego wzdychania do nieba, więcej działania tam, gdzie doskoczysz.:>

Bodzepor

mądrze mówisz gdybym mógł to bym ci polał :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones