PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 523
oceny
5,7 10 1 22523
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

W repertuarze Rzeszowskiego Heliosa brak tego filmu!!! I to nie pierwszy przypadek kiedy fajne propozycje kinowe nie są dostępne w tym kinie!!!

ocenił(a) film na 6
matrix29

Nie martw sie, w niektorych miastach to dają co piątą premierę, a reszte opuszczają :P

matrix29

No nie wiem jak tam jest w innych miastach ale w Rzeszowie ostatnio coś nie za bardzo. "9" Burtona też nie puścili, zobaczymy co z Dystryktem 9 będzie, niby ma być.

matrix29

Naprawde żałujesz? Po opisie widać że nie bedzie to nic oryginalnego. Nie to co D9. Sam motyw uprowadzenia kosmitów jest chyba pionerski bo to z reguly bywalo odwrotnie. Ale co do tego że helios dziaduje to sie zgodzę.

ocenił(a) film na 2
matrix29

szczerze to film zadna rewelacja ..................................

użytkownik usunięty
majer10081989

W Gorzowie w heliosie to same gówna grają, wiesz chciałem iść na "Oszukać przeznaczenie 4 3D" - oczywiście nie było, Dystryktu też nie puszczają.
Generalnie to chyba najgorsze kino w Polsce, puszczają może co 5 film. ;/

bialystok helios tez nie puszcza tego filmu

matrix29

Niech to szlak. Przepuściłem okazję pójścia do kina na ten film, bo zawsze sprawdzam tylko repertuar Heliosa (Bielsko-Biała) i teraz mam figę, a nie kino. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, że w Heliosie nie puścili filmu na który czekałem (aż wstyd, że nie pamiętałem o dacie premiery).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones