PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 513
ocen
5,7 10 1 22513
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

Pomijam fakt, że obrzydliwie brzydki trzydziestolatek gra osiemnastolatka (w tym wieku
wypadałoby już umieć grać), ale cała jego postac jest tak żałosna i jest takim frajerem, że
naprawdę liczę, że tacy ludzie jak on się nie rozmnażają, aby nie powiększać grona oszołomów.
Film jest tragiczny A główny bohater jeszcze bardziej mi go obrzydził.

ocenił(a) film na 5
cumartesi

Bez przesady, były 3 lub 4 sceny śmieszne, ale fakt faktem, można sobie darować ten film. Bardzo nienaturalne było też to, jak starzy aktorzy ogrywali role nastolatków.

OmniModo

Majac 20 lat jest sie starym hm

ocenił(a) film na 5
Gosc100

oczywiście, spytaj przeciętnego nastolatka, w ich ocenie po 20-sce życie się już kończy :)
No i nie zapominajmy, że główny bohater to rocznik 81 czyli gdy grał w tym filmie to miał 28 lat , a to już naprawdę spora różnica ...

OmniModo

Czyli dla mnie już dawno się skończyło życie :-) A co do aktora faktycznie 28 ..mój bład

ocenił(a) film na 5
Gosc100

Spokojnie, 7 lat temu może i tak było, ale teraz są takie czasy, że jak 18 latka daje dupy za kasę na datezonie, to jej nie przeszkadza, że są ludzie "starzy" po 30stce. Wtedy liczy się hajs. A że jest obecnie zarejestrowanych jakieś pól miliona kobiet/dziwek, to te pół milona NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ! ^^

cumartesi

Główny bochater grając w tym filmie miał 25 lat a nie 30 :)

Gosc100

Bohater*

cumartesi

Film nie jest jakiś wybitny, ale główny bohater akurat moim zdaniem jest fajny :D i bardzo sympatyczny :). Zakręcony lecz uroczy gość, na tym opiera się popularność filmu :)

ocenił(a) film na 6
cumartesi

No bo właśnie o to chodziło żeby pokazać zachowanie takiego frajerka, to komedia. Nawet było kilka śmiesznych momentów. I te ręczniki, pamiętam ze szkoły :)

ocenił(a) film na 7
emplim

Ja też uważam, że główny bohater zakochany w Beth jest symayczny. Cumartesi, twój wpis to lekka przesada.
Już nie mówie o samym filmie, bo nie każdy lubi to samo, ale o reszcie wpisu.
Z twojej opinii wynika, że brzydcy nie mają prawa liczyć na miłość.
Jak tacy mogą mieć nadzieję, że ich ktoś pokocha itd.
Tak właśnie rozumiem ten fragment wpisu
"postac jest tak żałosna i jest takim frajerem, że
naprawdę liczę, że tacy ludzie jak on się nie rozmnażają, aby nie powiększać grona oszołomów"
Poza tym w sumie on jest zakręcony jako ta postać, a nie szołom.

cumartesi

Wow, o lol, jaki brak tolerancji, o kurcze, mam nadzieje ze tacy ludzie się nie rozmnażają. I się dziwicie potem wszyscy ze was nie lubią

cumartesi

Również mnie się ten film za bardzo nie spodobał, ale niezależnie od tego nie rozumiem jednej rzeczy: dlaczego nauczycielka chciała karać Denisa za to że wyznał miłość?
Przecież rok szkolny był już zakończony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones