PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 526
ocen
5,7 10 1 22526
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

Polecam

ocenił(a) film na 8

8/10 Trochę przegięty w niektórych momentach, w innych infantylny, ale generalnie czas poswiecony na jego obejrzenie nie był stracony. Mozna się sporo pośmiać; całkiem inteligentny humor

ocenił(a) film na 7
mm_com

skąd ściągałas? bo ja nigdzie nie moge znaleść dobrej wersji :|

ocenił(a) film na 7
Natalcia_6

Dołączam się do pytania, może jakieś linki? Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
Natalcia_6

Namiary na film:

http://www.forum.wiaderko.com/filmy-komedie-komedie-romantyczne/129157-rs-i-love -you-beth-cooper-2009-a.html

wersja workprint, są do niej napisy na NAPI-PROJEKT

ocenił(a) film na 7
Blackmoorland

workprint sama mam ale ja chce taką normalną ładną wersje xD

ocenił(a) film na 7
Natalcia_6

No to lepszej chyba jeszcze nie ma. Gdybyś znalazła gdzieś na necie to daj proszę znać w temacie albo na privie, pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
mm_com

Właśnie skończyłem oglądać. Pierwsze wrażenie - bardzo fajny film, naprawdę świetna komedia. Oczywiście momentami było naciągane, momentami było zbyt amerykańsko ( dla niektórych to wada dla innych zaleta ) ale ogólnie produkcję oceniłem na osiem gwiazdek. Jeśli ktoś nastawia się na zabawny film, lekko romantyczną komedie ( chociaż zakończenie, a dokładniej to co Beth powiedziała do Dennisa było przepełnione jakąś wszechogarniającą miłością ;D )to na pewno się nie zawiedzie. A co do Hayden to bardzo podobało mi się jak zagrała, z chęcią zobaczyłbym ją w jakiejś bardziej wymagającej roli, może jakoś dramat? Pożyjemy, zobaczymy, tymczasem polecam film!

ocenił(a) film na 8
mm_com

Również potwierdzam. Ode mnie także osiem gwiazdek:) Nieźle się ubawiłem i bardzo pozytywnie zaskoczyłem, bo film bardzo
przyjemny, śmieszny w ten pozytywny sposób, a w dodatku całkiem romantyczny:) Nie jest to może Notting Hill, ale
kurcze... aż mi się miłości zachciało:)
Na serio, wart polecenia

Heartbreaker

kiepski film nawet jak na komedię romantyczną, obsada to nieporozumienie

ocenił(a) film na 1
mm_com

te osoby które napisały że film jest śmieszny i się przy nim ubawili chyba mają coś z głową. Polecam jak najszybszą wizytę u lekarza.

ocenił(a) film na 7
wolfen3_2

Każdemu kto ma inne zdanie niż Ty polecasz wizytę u lekarza? :) Kwestia gustu i tyle, mi film się podobał, Tobie nie, jednak w przeciwieństwie do Ciebie, ja nie każę Ci odwiedzić lekarza i prosiłbym o to samo.

ocenił(a) film na 1
Blackmoorland

Napisz mi bo jestem cholernie ciekawy co tobie się podobało w tym filmie. Podaj mi te sceny które ciebie rozśmieszyły, rozbawiły.

ocenił(a) film na 7
wolfen3_2

Jeśli miałbym podać Ci pojedyncze sceny to masz rację pewnie wiele super zabawnych bym nie znalazł. Na szczęście kiedy oglądam komedie często mam tak, że śmieszy mnie całość. I tak właśnie było w przypadku tego filmu. Nie miałem wybuchów śmiechu ale cały czas miałem uśmiech na twarzy, rozumiesz? I to jest świetne w tym filmie, cały jest zabawny, ma w sobie też nieco romantycznych momentów. No i tak jak zostało napisane w recenzji - gorzka szczerość dotycząca końca okresu dojrzewania. Właśnie to mi się w filmie podobało i właśnie dlatego dałem mu osiem gwiazdek ( oczywiście rozpatrywałem to w kategorii komedia bo jeśli np. Infiltracji daję również osiem gwiazdek to nie znaczy, że są tak samo dobre ;] ). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Blackmoorland

Buhehehe :) no to teraz pojechałeś... Proste pytanie - pokrętna odpowiedź ? Przyznaj ze byłeś lekko wstawiony albo przyjarałeś jakieś zielsko przed oglądaniem filmu a teraz wciskasz tu ludziom kit że "podobala ci sie całość". Nic kompletnie Nic nie było śmiesznego w tym filmie. Wszystko było totalnie żałosne i nieśmieszne. Od początkowego "moj najlepszy przyjaciel jest gejem" do ostatniego "ciesze sie ze jestes gejem". Mnie śmieszył american pie, smieszyły mnie jaja w tropikach oraz tajne przez poufne, ale nie "i love you beth cooper" :D

ocenił(a) film na 10
wolfen3_2

film genialny, no poprostu pierwszy raz mam tak rozbiezną ocene od tej która jest na filmwebie, dla mnie 10/10 jedna z lepszych komedii romantycznych jakie obejrzałem.
jezeli jest ktos chetny do obejrzenia tego filmu to klikac w link:

http://www.playtube.pl/komedia/8831-kocham-cik-beth-cooper-i-love-you-beth-coope r.html

ocenił(a) film na 7
wolfen3_2

:D hehe uwierz mi, nie byłem wstawiony, ani nie byłem spalony;) Rozumiem Twoje odczucia bo faktycznie odpowiedź może wydawać się pokrętna, a pytanie było postawione wprost, ale tak właśnie jest! Podobała mi się i śmieszyła mnie całość! Nie masz tak przy niektórych filmach? Oglądasz, oglądasz i nie ma jakiś wielkich wybuchów śmiechu, a jednak film Cię bawi:) Przykład który sam mi podsunąłeś - Tajne przez poufne - nie miałem tam ataków śmiechu, jednak film jako całość również mnie bawił. Co do reszty filmów które wymieniłeś to oglądając je miałem non stop ataki śmiechu:)

Blackmoorland

9/10 Mnie się bardzo podobało. Szczególnie zabawny był Rich i te jego teksty xD

ocenił(a) film na 9
Blackmoorland

popieram film świetny ocena 9/10:) pozytywnie zaskoczył mnie:D w sam raz do obejrzenia w łózeczku z dziewcyzną:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones