PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 526
ocen
5,7 10 1 22526
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

Co mnie skusiło na obejrzenie tego filmu ? Jeden z opisów czyli
"Komedia w reżyserii Chrisa Columbusa, twórcy "Kevina - samego w domu", "Pani Doubtfire""

dalsza część tego opisu brzmi

"W trakcie oficjalnego przemówienia uczeń jednego z amerykańskich liceów wyznaje miłość najpopularniejszej dziewczynie w szkole. Jeszcze tego samego wieczora zjawia się ona w jego domu, żądając, by udowodnił, że naprawdę ja kocha... W roli głównej: Hayden Panettiere (serial TV "Herosi")."


Już samo to że reżyserem jest osoba która wypuściła komedie którą oglądamy w każde święta i którą tak naprawdę się fajnie ogląda bo jest ŚMIESZNA, powinno nam mówić że ten film "I love you Beth Cooper" będzie równie śmieszny. Niestety ten film jest ŻAŁOSNY ! Pamiętam pierwszą amerykańską tego typu komedyjkę - American Pie - przy niej płacze do łez. Przy tym ścierwie straciłem 37 minut mojego czasu. Chciałem z dziewczyną obejrzeć, jak to jej powiedziałem, "dobrą komedie" a skończyło się na klikaniu na klawiaturze strzałki w prawo (przewiń do przodu). Jestem okropnie zły i zawiedziony. Po co był ten film ? Żeby ta przygłupawa blondyna szczerzyła zęby co drugi kadr ?


Żałość dno i 2 metry mułu.


p.s - idiota pisał ten opis - blondyna wcale od niego nie chciała żadnego dowodu miłości - po prostu wpadła na imprezę... i nie była żadną najpopularniejszą dziewczyną w szkole - co za kretyn pisał ten opis ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones