PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470457}

Kocham Cię, Beth Cooper

I Love You, Beth Cooper
5,7 22 526
ocen
5,7 10 1 22526
3,3 3
oceny krytyków
Kocham Cię, Beth Cooper
powrót do forum filmu Kocham Cię, Beth Cooper

głowna postac, ten caly denis, strasznie obrzydliwy. wiem,ze ten denis musial byc brzydki, ale zeby az tak. dlatego film dostaje ode mnie 6/10 .

Leighton

Zgadzam się, chłopak jest odpychający. Ogólnie postacie mają ładne buźki, kolega Denisa też nie jest jakiś odrażający, ale on to wszystko obrzydza.

ocenił(a) film na 9
Leighton

Trochę dziwny sposób na ocenianie filmów. Czyli jako że mi podobała się Hayden powinienem dać 10/10 ???

ocenił(a) film na 6
Shady_7

Mi Hayden strasznie się podoba, byłoby 8/10 ale ten koleś to masakra,
wygląda jak R. Kubica. Więc 6/10.

ocenił(a) film na 7
Leighton

jezeli w ten sposob oceniane sa tu filmy to nie dziwie sie skad biora sie wlasnie takie a nie inne srednie oceny...

ocenił(a) film na 4
Pschemass

Ten serwis wcześniej już schodził na psy ale teraz po zmianie "image-u" to już w ogóle tragedia. Target dla zarządzających portalem to chyba 15-latki. Robi się z tego kolejna nasza klasa i epuls.

ocenił(a) film na 1
djzib0

Hahahahahaha, jaki sposób oceniania. Dziecko założyło ten temat chyba

dedzior228

JamesHunt to chyba nigdy nie widziałeś R. Kubicy.
też sądzę, że to dziwny sposób oceniania, ale wszyscy od dawna wiemy, że są ludzie i taborety.
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
GossipGirl

jak kurwa mozna oceniac film na takich zasadach...... ale niektorzy sa zjebani... az mi was zal dzieci....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones