PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=417814}

Kocham kino

Chacun son cinéma ou Ce petit coup au coeur quand la lumière s'éteint et que le film commence
6,9 3 405
ocen
6,9 10 1 3405
6,7 10
ocen krytyków
Kocham kino
powrót do forum filmu Kocham kino

Nie jestem zadowolony

ocenił(a) film na 6

Szczerze mówiąc czuję pewien niedosyt po tym filmie. Pomysł super, wykonanie w większości dobre, jednak całość wyszła dość nudna. Zbyt duża liczba etiud w zbyt krótkim czasie dodatkowo nie pozwala skupić swojej uwagi na wcześniejszych momentach gdyż trzeba było od nowa śledzić popisy reżyserskie. Moim zdaniem projekt się nie udał i daję mu i tak zawyżone 6 ze względu na parę cudownych etiud.
A swoją drogą czy któraś spodobała się wam wyjątkowo? Mi bardzo do gustu przypadła "Anna".

ocenił(a) film na 7
radziej

"Anna", dzięki świetnej aktorce, etiuda Lyncha, której nie było w pierwotnej wersji filmu, von Triera i Polańskiego. Jedyne, które mi się spodobały. No, może jeszcze Romeo i Ciemność.

i_truskawki

Ciemność,47 lat później, etiuda Polańskiego,Konczałowskiego,Bille'go Augusta i van Santa niezłe,świetny pomysł Cronenberga i rewelacyjny Lars von Trier:D i zaskakująca zabawna etiuda Loacha:)i te nowelki ze śpiącym dzieckiem w kinie i kinematografem napędzanym siłą mięśni:)Acha,i Wenders.. Ale 12 zadowalających pomysłów na 33 to dość marny wynik..

ocenił(a) film na 6
radziej

Niektóre etiudy były naprawdę dobre jak choćby "Pewnego pięknego dnia" Takeshiego Kitano, jednak formuła tego filmu była bardzo męcząca. Około 30 etiud z rzędu to zdecydowanie za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones